LM: Bayern zawodzi, Real przegrywa

Robert Lewandowski nie strzelił gola w drugiej serii gier Ligi Mistrzów a jego Bayern Monachium tylko zremisował 1:1 na własnym stadionie z Ajaksem Amsterdam. Niespodziewanej porażki w Moskwie z CSKA doznał Real Madryt - relacjonuje Onet.

Aktualizacja: 02.10.2018 23:37 Publikacja: 02.10.2018 23:21

Dla Bayernu remis z Ajaksem oznacza, że Bawarczycy nie wygrali już trzeciego kolejnego spotkania (wcześniej w Bundeslidze zremisowali 1:1 z Augsburgiem i przegrali 0:2 z Herthą Berlin) - relacjonuje Onet.

W meczu z Ajaksem Bayern popełniał tragiczne błędy w obronie, a remis zawdzięcza jedynie dobrej postawie bramkarza Manuela Neuera. Bayern wyszedł na prowadzenie już w 4. minucie meczu po golu Matsa Hummelsa, ale już w 22 minucie po pięknej akcji Dusana Tadicia celnym strzałem popisał się Noussair Mazraoui. Od tego czasu przewagę zaczął zdobywać Ajax, który kilka razy zmusił Neuera do najwyższego wysiłku. W końcówce spotkania Lasse Schone oddał bardzo dobry strzał z rzutu wolnego, ale Neuer zdołał musnąć piłkę i ta trafiła w poprzeczkę.

W drugim meczu tej grupy AEK Ateny uległo Benfice Lizbona 2:3.

Do sporej niespodzianki doszło w Moskwie, gdzie CSKA wygrało 1:0 z Realem Madryt. Zwycięskiego gola dla Rosjan już w 2 minucie, po fatalnym błędzie Toniego Kroosa strzelił Nikola Vlasić.

Z kolei AS Roma gładko rozprawiła się z Viktorią Pilzno wygrywając z Czechami w Rzymie aż 5:0. Trzy gole dla Rzymian zdobył Bośniak Edin Dżeko.

Bezbramkowym wynikiem zakończył się natomiast mecz Manchesteru United z Valencią. Z kolei w meczu Olympique Lyon z Szachtarem Donieck padł remis 2:2.

Land Rover Discovery Sport – teraz 0% wpłaty własnej i rata 1.539 zł netto/mies.