W drużynie APOEL-u gra m.in. znany z polskiej Ekstraklasy Roman Bezjak (były zawodnik Jagiellonii Białystok) - pisze Onet.

Po pierwszych 20 minutach meczu, zdominowanych przez Ajax, do głosu w spotkaniu doszedł APOEL, który miał kilka okazji na zdobycie bramki. Nieskutecznością raził jednak Mousa Al-Tamari.

W drugiej połowie również przewagę miał APOEL, który od 80. minuty, po czerwonej kartce dla Noussaira Mazraouiego miał na boisku przewagę jednego zawodnika. Świetnie jednak spisywał się bramkarz Ajaxu Andre Onana. W końcówce zwycięskiego gola dla Ajaxu mógł zdobyć rezerwowy Klaas-Jan Huntelaar.

W pozostałych rozegranych we wtorek meczach IV rundy eliminacji LM rumuński CFR Cluj przegrał 0:1 ze Slavią Praga, a austriacki LASK Linz przegrał z Club Brugge również 0:1.