Materiał powstał we współpracy z Angel Poland Group

The Upper House przyciągnie tych, którzy poszukują najlepszej lokalizacji, dostępu do terenów zielonych i niczym nieograniczonej przestrzeni, zapewniając jednocześnie widok na panoramę miasta.

Prestiżowa inwestycja

Przedmieście Oławskie w ostatnich latach stało się jednym z najszybciej rozwijających się, a zarazem najbardziej pożądanych miejsc do życia we Wrocławiu.

W bliskim sąsiedztwie rzeki Oławy, przy ulicy Walońskiej, już wkrótce powstanie najbardziej prestiżowa inwestycja w ramach zakupionej przez dewelopera działki. Znajdzie się w niej 381 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni oraz osiem penthouse’ów z widokiem na horyzont.

Przyszli mieszkańcy apartamentowca będą mieli do dyspozycji reprezentatywne lobby z całodobową ochroną, strefę wellness z basenem, saunami i salą fitness. W podziemnej części zaprojektowano trzypoziomowy parking, natomiast na parterze zaplanowano lokale usługowe.

Deweloper nie zapomniał o zieleni, którą wypełni się wewnętrzny dziedziniec oraz dachy, gdzie powstaną klimatyczne kompozycje, wśród których nie zabraknie drzew. W projekcie zagospodarowania terenu wokół budynku znajduje się park sensoryczny, w sprawie którego Angel Poland prowadzi konsultacje społeczne z udziałem okolicznych mieszkańców, prestiżowego studia architektonicznego EPR, odpowiedzialnego za projekt The Upper House, oraz z Wrocławskimi Mieszkaniami, spółką zarządzającą nieruchomościami należącymi do gminy Wrocław.

– The Upper House to nowoczesny, luksusowy budynek oferujący spójną wizję starannie przemyślanego projektu, o dopracowanych detalach pod kątem funkcjonalności i harmonii z otaczającą go naturą i przestrzenią. W budynku zaprojektowano szeroką gamę mieszkań – od jednopokojowych, aż po 250-metrowe penthouse’y z tarasami. A to wszystko tak naprawdę w bliskim sąsiedztwie Starego Rynku i rzeki Oławy z przepiękną promenadą, którą zrealizowaliśmy w ramach wcześniejszych naszych projektów – mówi Iwona Jurczenko, sales and marketing director – West w Angel Poland Group.

Nieruchomości premium gwarancją bezpieczeństwa

Ostatnie lata potwierdzają, że nieruchomości premium są odporne na wszelkie zawirowania rynku. Dobra luksusowe swoją wartość utrzymują nawet podczas największych kryzysów. Obecnie stanowią więc bezpieczną inwestycję pozwalającą nie tylko uchronić środki przed galopującą inflacją, ale także gwarantują wzrost wartości zainwestowanego w nie kapitału.

– Nasza nowa inwestycja cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Klienci wiedzą, że w tych niepewnych czasach to właśnie nieruchomości premium są doskonałą lokatą własnego kapitału. Wzrost inflacji paradoksalnie powoduje, że rynek nieruchomości premium staje się stabilniejszy i bardziej odporny na kryzys – podkreśla Tomasz Karpiel, Chief Operating Officer.

Autopromocja
Subskrybuj nielimitowany dostęp do wiedzy

Unikalna oferta

Tylko 5,90 zł/miesiąc


WYBIERAM

Angel Poland Group to spółka reprezentująca nowoczesny nurt deweloperski, której stabilność finansowa gwarantuje klientom bezpieczeństwo inwestowanego w nieruchomości kapitału.

– Rozpoczynając budowę The Upper House, oferujemy klientom bezpieczną inwestycję – projekt realizowany jest w zamkniętej strukturze finansowania, tzn. że cała inwestycja ma zapewnione finansowanie, którego źródłem są kapitał własny i kredyt bankowy. To wyklucza ryzyko niezakończenia budowy czy opóźnienia inwestycji, w sytuacji braku dopływu wystarczających środków z wpłat od nabywców mieszkań. Nie korzystamy ze środków wpłacanych przez klientów, te są zdeponowane na bezpiecznym zamkniętym rachunku powierniczym i przekazywane deweloperowi dopiero po zakończeniu budowy i przeniesieniu własności lokali na nabywcę. Zamknięty rachunek powierniczy to 100 proc. bezpieczeństwa finansowego dla klientów, jesteśmy jedynym deweloperem we Wrocławiu i jednym z kilku w Polsce oferujących takie rozwiązanie. Do tego warto podkreślić, że angażujemy w inwestycję realny kapitał własny, nie finansujemy działalności długiem w postaci obligacji, często wykorzystywanymi przez firmy deweloperskie. Dzięki temu decydujący się na zakup apartamentu inwestorzy nie muszą obawiać się ryzyka niewypłacalności, w związku z trudnościami w rolowaniu obligacji, nie jesteśmy narażeni na gigantyczny wzrost kosztów obsługi długu obligacyjnego, w wyniku wzrostu stóp procentowych i stawek referencyjnych, na których oparte jest oprocentowanie obligacji. Jako odpowiedzialny deweloper naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo lokowanego kapitału – dodaje Sylwester Roszewski, financial director w Angel Poland Group.

Materiał powstał we współpracy z Angel Poland Group