Materiał powstał we współpracy z Otodom

Otodom od lat promuje najwyższe standardy, które pozwalają kształtować pozytywny wizerunek agentów nieruchomości oraz profesjonalizować całą branżę. Jedną z głównych inicjatyw, które pomagają w realizacji tych celów, jest organizacja najważniejszego branżowego konkursu, który wyłania najlepsze agencje nieruchomości w kraju – mowa o konkursie Lider Nieruchomości Otodom.

Właśnie zakończyła się czwarta edycja konkursu. Profesjonalizm, skuteczność i standard obsługi biur weryfikowane były w trzyetapowym procesie opracowanym przez agencję badawczą IQS. Na wybór najlepszych agencji nieruchomości w Polsce wpływ miały analiza jakościowa oraz badanie Mystery Shopper. W efekcie powstał ranking biur o najwyższej jakości świadczonych usług – na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim.

– Tytuł Lidera Nieruchomości Otodom to nie tylko branżowy splendor, ale przede wszystkim czytelna wskazówka dla potencjalnych klientów. W transakcjach na rynku nieruchomości warto współpracować z najlepszymi. Dzięki opracowanej przez IQS jasnej metodologii można mieć pewność, że za statuetką Lidera Nieruchomości Otodom kryje się najwyższa jakość – podkreśla Anna Michałkiewicz, koordynatorka projektu Lider Nieruchomości Otodom.

1 kwietnia podczas uroczystej gali transmitowanej ze studia TVN poznaliśmy tegorocznych laureatów. Tytuł Lider Nieruchomości Otodom 2021 dla najlepszej agencji nieruchomości w Polsce zdobył Nowodworski Estates.

– Gdy rozpoczynaliśmy działalność, postawiliśmy sobie za cel być najlepszą firmą w branży. Jestem dumny, że w imieniu już niemal 300 naszych współpracowników odbieram po raz drugi statuetkę dla najlepszej agencji nieruchomości w Polsce. To nagroda za wytrwałość i nieustanne wprowadzanie innowacji, z których mogą korzystać nasi klienci. Od ponad dziesięciu lat konsekwentnie pracujemy na to, aby być profesjonalnym i zaufanym partnerem. Zwycięstwo w tak prestiżowym konkursie buduje zaufanie w oczach naszych klientów i motywuje do jeszcze lepszej pracy na ich rzecz – mówi Adam Nowodworski, CEO Nowodworski Estates.

Z kolei tytuł Lider Nieruchomości Otodom 2021 dla najlepszych agencji nieruchomości działających regionalnie trafił do: Ale Chata Nieruchomości (woj. dolnośląskie), Dom Expert (woj. kujawsko-pomorskie), Big City Broker (woj. lubelskie), Skorecki Nieruchomości (woj. lubuskie), TGN Nieruchomości (woj. łódzkie), M3N Biuro Nieruchomości (woj. małopolskie), White Lion Investments (woj. mazowieckie), Król Nieruchomości (woj. opolskie), Doradzamynieruchomosci.pl (woj. podkarpackie), Północ Nieruchomości (woj. podlaskie), White Wood Nieruchomości (woj. pomorskie), WGN Sosnowiec (woj. śląskie), Properco (woj. świętokrzyskie), Good Life Estates (woj. warmińsko-mazurskie), Manufaktura Mieszkań (woj. wielkopolskie), ANKAM Nieruchomości (woj. zachodniopomorskie).

Laureaci konkursu, oprócz statuetki i certyfikatu, otrzymują także zestaw świadczeń PR oraz możliwość współtworzenia Katalogu Dobrych Praktyk.

Materiał powstał we współpracy z Otodom