Materiał powstał we współpracy z Grupą PTWP

Już 6 lutego w Warszawie decydenci, przedstawiciele rządu i biznesu będą dyskutować o kluczowych trendach kształtujących przyszłość polskiej i europejskiej gospodarki podczas EEC Trends. Rozpoczęła się już rejestracja uczestników.

EEC Trends to wstęp do czołowego spotkania biznesowego Europy Środkowej – Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EKG), który odbędzie się 24–26 kwietnia w Katowicach. Podczas EEC Trends przedsiębiorcy, inwestorzy, eksperci i decydenci wezmą udział w dyskusjach, z których wnioski nakreślą kształt agendy EKG.

W ramach lutowego wydarzenia zaplanowano m.in. dziewięć debat. Kluczowe tematy dotyczą m.in. transformacji energetyki wobec kryzysu i zmian spowodowanych wojną, inwestycji infrastrukturalnych, rynku kapitałowego czy technologii i innowacji. Udział w konferencji potwierdzili już m.in. europoseł Jerzy Buzek, Piotr Dytko, członek zarządu PAIH, Grzegorz Gruca, wiceprezes Polskiej Akcji Humanitarnej oraz Małgorzata Jarosińska-Jedynak, sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

Organizatorem EEC Trends i EKG jest Grupa PTWP.

Materiał powstał we współpracy z Grupą PTWP