Linie lotnicze Corendon Airlines ogłaszają najnowszą akcję promocyjną wczesnej rezerwacji, która rozpoczyna się 5 stycznia 2023 r. i potrwa do 29 stycznia 2023 r. Promocją objęte są wybrane loty realizowane w okresie od 1 kwietnia do 31 października 2023 r. Dzięki ofercie specjalnej podczas procesu zakładania  rezerwacji można otrzymać nawet 50% zniżki na loty w okresie wakacyjnym.

Corendon Airlines już od 2005 r. przewozi podróżnych z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Austrii, Szwajcarii do słonecznych, najbardziej lubianych destynacji w basenie Morza Śródziemnego, wśród których są m.inn. Turcja, Hiszpania, Grecja, Egipt, Maroko. W 2022 r. linia gościła na swoim pokładzie 160 tyś. polskich pasażerów. Ponadto w okresie zimowym w każdą sobotę nieprzerwanie  realizowane są połączenia między Katowicami i Warszawą a Antalyą w Turcji.

Każdy kto z wyprzedzeniem zaplanuje lot do malowniczego i relaksującego miejsca na wakacje liniami Corendon Airlines, otrzyma niezwykle korzystne oferty. Zarezerwuj lot, zanim zostanie wyprzedany, i uzyskaj zniżkę do 50%.

Promocja ma zastosowanie w przypadku wszystkich trzech rodzaju taryf biletowych przewoźnika (Eco, Flex, Premium) a rezerwacji można dokonywać za pośrednictwem głównej strony linii: www.corendonairlines.com

Materiał Promocyjny