Mark Zuckerberg. Geniusz czy oszust? Jak Facebook zmienia Twój świat?”  Łukasz Tomys, Kinga Kosecka

Funkcjonując we współczesnym społeczeństwie, nie sposób nie znać postaci Marka Zuckerberga. Każdy o nim słyszał i niemal każdy korzysta na co dzień z dobrodziejstw stworzonego przez niego świata online. Jego oszałamiająco prędka kariera i wyjątkowy dar do zjednywania sobie ludzi sprawiły, że odniósł sukces, o jakim trudno nawet marzyć. Autorzy powyższego tytułu w sposób jasny i przejrzysty pokazują, jaką drogę musiał przejść ten geniusz mediów społecznościowych, aby stać się jednym z najmłodszych miliarderów na świecie, i to w zaledwie dekadę. Dzięki przystępnej formie audiobooka, książkę połyka się jednym tchem, w myślach kreując biznesplan, który prowadzi do sukcesu opartego na schematach działania tego amerykańskiego wizjonera. Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy nie boją się sięgać po najwyższe trofea, a ich cele finansowe nie mają limitów.

 

„Zarobić milion, idąc pod prąd” – Jakub B. Bączek

 

Nie tylko zagraniczne poletka obfitują w odnoszących wielkie sukcesy biznesmenów. Na naszym rodzimym podwórku wyrosła nietuzinkowa gwiazda. Ilu ludzi może się w końcu poszczycić solidną emeryturą w wieku niespełna czterdziestu lat? Jakub B. Bączek zdecydowanie należy do tego grona, a jego książki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, kusząc obietnicą podobnej przyszłości. Co najważniejsze, audiobook prowadzi nas krok po kroku przez wszystkie szczeble pasywnego dochodu, wskazując konkretne kierunki, w których warto rozwijać własny biznes. Książka dotyka zarówno sfer czysto praktycznych, jak i wewnętrznego nastawienia oraz psychiki. Nie jest to zbiór utopijnych idei, ale solidna dawka konkretów stworzona przez człowieka z krwi i kości, dla którego każdy sukces pisany jest wielką literą.

„Flipy od zera” – Daniel Siwiec

Autopromocja
Od 29.10 w "Rzeczpospolitej" i "Parkiecie"

Wszystko o zrównoważonym rozwoju i pozafinansowym raportowaniu spółek

Sprawdź szczegółyCzy w tych czasach da się jeszcze zarobić na nieruchomościach? Daniel Siwiec udowadnia, że nawet trzeba. Flipowaniem zajmuje się od wielu lat, a rynek wtórny nie skrywa już przed nim żadnych tajemnic, od rutynowych transakcji, po ciężkie tematy spadkowe i komornicze. To z tego

audiobooka

dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji zakupowej, w jaki sposób rozmawiać z potencjalnym zbywcą i nabywcą, ale i tego, jak zdążyć przed innymi. Autor wspomaga wypracowanymi przez lata trikami oraz cennymi wskazówkami dla początkujących i nieco bardziej zaawansowanych. Nieruchomości to wymagająca branża, a konkurenci czyhają na każdy błąd. Nie daj się zaskoczyć, posłuchaj wybitnego eksperta w tej dziedzinie i ruszaj po swojego pierwszego flipa. Nie masz wystarczającego zaplecza finansowego? Daniel Siwiec ma swoje niezawodne rozwiązania również w przypadku takich sytuacji. Wystarczy włączyć Storytel i oddać się w ręce profesjonalisty.

Jedną z miar sukcesu jest płynność i niezależność finansowa. Ciężko jednak o człowieka, któremu nie marzy się nieco więcej. Prywatny jacht, letni domek w Bieszczadach, a może 25 miniemerytur? Serwis Storytel dba o każdego z osobna, dostarczając swoim użytkownikom konkretne i rzetelne tytuły dotykające sfery biznesu. Z praktycznych porad skorzystają zarówno debiutanci, jak i wieloletnie działalności gospodarcze czy wielkie firmy. Rozwój kariery od strony finansowej to jednak nie wszystko, dlatego znajdziesz tu również coś dla ducha. Wszyscy wielcy tego świata powtarzają przecież, że wewnętrzna harmonia wspomaga każde, największe nawet przedsięwzięcie.

Materiał Promocyjny