Przystań Hotel& Spa to wymarzone miejsce, by doświadczyć na własnej skórze piękna błogiego relaksu. Najpiękniejszą ozdobą większości hotelowych pokoi jest niezwykły i malowniczy widok na jezioro Ukiel. Minimalizm i subtelna elegancja apartamentów podkreślają piękno otoczenia i pozwalają w komfortowych warunkach napawać się jego urokiem. Nowoczesne wnętrza zaskakują przytulnością, a ich aranżacja sprzyja atmosferze wypoczynku. Urok okolicy pozwala skutecznie zapomnieć o tym, że znajdujemy się w stolicy Warmii i Mazur.  Miejsce, które już od progu stanowi niespodziankę i zachęca do tego, by odkrywać kolejne karty wakacyjnych atrakcji. Za rozsuwanymi drzwiami pozostaje wszystko to, co znane i przewidywalne. Tu liczą się tylko cisza, relaks i prawdziwa natura przyjemności.  Ciepło słońca łagodzi jeziorna bryza na fali wodnych aktywności bogatej infrastruktury w bezpośrednim sąsiedztwie. Miłośnikom letniego tempa w wersji slow z pewnością spodoba się  leżakowa sjesta nad brzegiem jeziora i podziwianie uroków natury z perspektywy rowerowo-spacerowych ścieżek wokół jeziora Ukiel. Pozbawiony presji czas rewanżuje się z nawiązką, płynąc leniwie i bez pośpiechu. Intensywność wrażeń lub całkowite odcięcie się od bodźców płynących z zewnątrz. Wedle życzenia, zgodnie z własną harmonią i potrzebą chwili. W ulubionym towarzystwie lub tylko dla siebie – z przyjemnością na wyłączność.  

Wymarzony urlop to nie jest czas na kompromisy. Zwłaszcza wariant rodzinny wyjazdu, skłania do starannego doboru miejsca, w którym każdy znajdzie swą własną przestrzeń. Bogaty program animacyjny, szkółka windsurfingowa, letnie kino, bezpieczne baseny, kąpiele w jeziorze, wypożyczalnia rowerów i jednostek pływających wszelkiego typu to gwarancja świetnej zabawy bez względu na pogodę.

Letni wypoczynek aż się prosi, by się w nim rozsmakować.  Rytualne zabiegi w hotelowym SPA otulają skórę aksamitem pielęgnacji, nieziemskimi zapachami i muśnięciem dotyku czystej przyjemności. Endorfiny wynoszą  relaks na wyższy poziom, a przyziemność przestaje być chwilowo naszym udziałem. W nagrodę po powrocie świat może liczyć na dużo przychylniejsze spojrzenie, a troski tracą znaczenie, jakie jeszcze niedawno im przydawaliśmy. Tak działa magia dystansu do rzeczywistości.

Trudno się dziwić, że rośnie apetyt na więcej. Szczęśliwie do dyspozycji Gości są dwie wyjątkowe restauracje. Z Przystani warto wyruszyć w kulinarne podróże pełne smaku tradycji i regionu, ze szczególnym uwzględnieniem kultowych  dań z ryb. Miłośnikom odkrywania smaków świata w sukurs przybywa Restauracja Port. Kulinarne wizytówki Europy i Azji przyprawione autorską inwencją Szefa kuchni to znane przyjemności odkrywane na nowo.

Nic bardziej nie inspiruje do poszukiwania wakacyjnej mocy niż wszechobecny Faktor „X”. Zawsze, a teraz jeszcze bardziej  warto poczuć, spróbować, doświadczyć. By zapamiętać i docenić swą własną urlopową Przystań.

Materiał Partnera