Często z różnych względów jest ona jednak narażona na próbę czasu, odległości etc., ale przy zaangażowaniu i chęci, można powalczyć o relację, a tym samym, wchodzić w kolejne etapy związku. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

Jasne zasady relacji

Najważniejsza jest szczerość. O ile relacja, która pojawiła się nagle i nieoczekiwanie, której towarzyszy szum morza, zachodzące słońce z panoramą gór w tle etc. jest dla nas czymś więcej niż jedynie przelotną znajomością, o tyle musimy być pewni, że jest sens się w nią angażować. Zanim więc podejmiemy decyzję o tym czy kontynuujemy znajomość konieczna jest szczera rozmowa i jej weryfikacja. O ile zauroczenie stało się faktem i nie ma co dyskutować z uczuciami, o tyle ważne jest to, czy potencjalny partner jest wolny i można go zaprosić do naszego życia. Jeśli tak, to warto przystąpić do działania.

Ustalanie szczegółów kontaktu

O ile złoży się tak, że nie dwoje zakochanych nie dzieli duża odległość, albo nawet mieszkają w tym samym mieście tudzież miejscowości, sprawa jest dość prosta. Przy odrobinie chęci i zaangażowania można bez problemu odwiedzać się na tyle regularnie, żeby sprawdzić, czy chcemy iść dalej. Sytuacja komplikuje się wtedy, kiedy odległość jest na tyle duża, że regularne wizyty są dość mocno ograniczone. Całe szczęście rozwiązania technologiczne są już na tyle dostępne, a ich wachlarz na tyle duży, że z powodzeniem można znaleźć komunikatory z pomocą których porozmawiamy z udziałem kamerki. Bardzo ważne jest to, aby zadbać o regularność połączeń, a tym samym, dawać sobie szansę na bliższe poznanie się, jak również poczucie bliskości mimo dzielących kilometrów.

Wspólne plany na przyszłość

Wakacyjny związek jest dość intensywny, dynamiczny, a często jego domeną staje się dobra zabawa. Po czasie, kiedy szał uniesień nieco ostygnie powinien przyjść czas na bliższe poznanie się, a tym samym, snucie planów na przyszłość. Ważne jest to, aby poznać je dość szybko, aby móc zweryfikować czy powodzenie relacji jest prawdopodobne. Czy patrzymy w tym samym kierunku. Nie bez znaczenia pozostaje w tym także rola budowania bliskości. Jeśli widzimy obecnego partnera w naszych planach, wówczas może to oznaczać, że właśnie tworzymy coś więcej niż tylko przelotną znajomość.

Autopromocja
PARKIET CHALLENGE - GRA GIEŁDOWA

Zainwestuj wirtualne 15 000 zł i wygraj atrakcyjne nagrody

Dołącz do gry

Nie dajcie o sobie zapomnieć

Bardzo dobrym sposobem na to, aby druga osoba miała nas w myślach jest podarowanie jej upominku, który nie pozwoli o nas zapomnieć. Idealnym pomysłem na wpisanie się w te potrzeby jest niesłabnąca na popularności biżuteria srebrna. Po pierwsze, jest ona ponadczasowa. Koresponduje z gustem zarówno miłośników klasyki, jak i tych, które cenią sobie nowoczesne podejście do tematu ozdób ciała. Biżuteria srebrna występuje w różnych wariantach, stąd od lat nie wychodzi z mody i jest po prostu ponadczasowa. 

Nie od dziś wiadomo także, że srebro jest eleganckie i wytworne, ale jednocześnie delikatne w odbiorze i co ważne - bardzo trwałe. Wykonana z niego biżuteria może więc z powodzeniem stanowić uniwersalny dodatek na każdą okazję - od stylizacji codziennych, po te, które zakładamy na wytworne wyjścia. 

Bardzo dobrym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby, który będzie jej o nas przypominał jest m.in. bransoletka znak nieskończoności. Może symbolizować niekończące się uczucie i jednocześnie wpisuje się w najnowsze trendy. Mężczyźnie na pewno przypadnie do gustu np. męska bransoletka skórzana z elementami wykonanymi ze srebra. 

Wakacyjna relacja może stać się bardzo miłym wspomnieniem, ale ma również szansę przerodzić się w coś więcej niż tylko chwilowe zauroczenie. Wiele zależy od tego, jak mocno się zaangażujemy w budowanie związku. Przy chęci dwojga osób możliwe jest to, że letnia przygoda przerodzi się w poważny związek.

Materiał Promocyjny