Materiał przygotowany przez firmę AstraZeneca

W trakcie keynote speech 12 maja pt. „Opportunities to strengthen the Polish healthcare system through innovation & Public Private Partnerships” wiceprezes AstraZeneca na Europę Środkowo-Wschodnią i kraje bałtyckie Hans Sijbesma będzie mówił o szansach na wzmocnienie polskiego systemu ochrony zdrowia dzięki innowacjom i partnerstwie publiczno-prywatnym.

Również 12 maja odbędzie się panel „Biotechnology as an opportunity for development – what do Polish companies need to take advantage of it?” z udziałem wiceprezes zarządu AstraZeneca Pharma Poland – Aliny Pszczółkowskiej, która związana jest z warszawskim Globalnym Centrum Operacyjnym Badań Klinicznych AstraZeneca od początku jego powstawania i pilotuje również współpracę firmy ze środowiskami naukowymi i projekty, których celem jest rozwój młodych talentów.

Nie zabraknie również głosu AstraZeneca w dyskusji na temat sytuacji po pandemii Covid-19 – w panelu pt. „Czy nowoczesne technologie pozwolą na spłatę długu pandemicznego?” uczestniczył będzie prezes zarządu AstraZeneca Pharma Poland – Wiktor Janicki. W panelu udział wezmą m.in. także dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, Radosław Sierpiński, Prezes Agencji Badań Medycznych oraz Dariusz Dziełak, Dyrektor Departamentu Analiz i Innowacji w Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia.

Materiał przygotowany przez firmę AstraZeneca

AstraZeneca - Logo

AstraZeneca - Logo