Dzięki milionom ankiet wypełnionych w ostatnich miesiącach przez użytkowników serwisu Ceneo.pl w ramach Programu Zaufanych Opinii, kolejny raz wyróżniono i nagrodzono w 15 kategoriach najbardziej zaufane firmy w branży e-commerce. Zestawienie Ceneo.pl to nie tylko najstarszy i największy ranking e-sklepów w Polsce, ale też rzetelny program badania satysfakcji i zachowań zakupowych klientów. „- Taka jest też geneza tego rankingu, który zaczęliśmy tworzyć już 12 lat temu, by na podstawie opinii samych użytkowników, czyli najlepszego źródła, wybierać tych najlepszych z najlepszych. Jesteśmy bardzo dumni z tego raportu, bo odzwierciedla on rzeczywisty odbiór sklepów przez klientów, co czyni go wyjątkowym i bardzo wiarygodnym” - podkreśla Radek Tyszko, Sales Director w Ceneo.pl.

Na zdjęciu Justyna Dżbik Kluge i Paweł Tkaczyk

Na zdjęciu Justyna Dżbik Kluge i Paweł Tkaczyk

14 października, podczas uroczystego wydarzenia, które i w tym roku transmitowane było online, poznaliśmy laureatów 15 kategorii, wybranych spośród 26 tysięcy sklepów zarejestrowanych na Ceneo.pl. Dodatkowo, podczas transmisji, o najlepszych strategiach dialogu z klientem oraz o metodach radzenia sobie z negatywnymi opiniami opowiadali goście specjalni wydarzenia: Monika Czaplicka, twórczyni popularnego fanpage’a Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy oraz Paweł Tkaczyk, autor m.in. takich pozycji jak: Narratologia, Zakamarki marki czy Grywalizacja.

Jak proaktywnie reagować na negatywne opinie, jak zmapować ewentualne kryzysy i sprawić, by klienci byli zadowoleni z zakupów online, wiedzą doskonale laureaci tegorocznego rankingu. Przyznane przez Ceneo.pl statuetki dają dodatkową gwarancję, że wyróżnione zostały najbardziej rzetelne firmy z branży e-commerce.

Zwycięzcy 12. Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl:

 

1.     Budowa i ogród: sklepbaterie.pl

2.     Dla dziecka: krainazabawy.pl

3.     Dom i wnętrze: nakrywamy.pl

Autopromocja
Panel dyskusyjny "Bezład przestrzenny"

Po co nam nowa ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym

OGLĄDAJ RELACJĘ

4.     Hobby i zwierzęta: fera.pl

5.     Kultura i rozrywka: dvdmax.pl

6.     Moda i dodatki: wittchen.com

7.     Motoryzacja: intercars.pl

8.     RTV i AGD: maxelektro.pl

9.     Styl życia: n69.pl

10.   Technologia: gsm24.pl

11.   Uroda i zdrowie: manada.pl

12.   Debiuty: armodo.pl

13.   Kup Teraz: manada.pl

14.   Dostawcy: InPost

15.   Wybór Użytkownika: zooart.com.pl

Na zdjęciu kategoria sprzęt rtv i agd

Na zdjęciu kategoria sprzęt rtv i agd

Każdy udany zakup tworzy wyjątkową historię!

 

Siłą rankingu Ceneo są autentyczne rekomendacje użytkowników. „- Ta nagroda pokazuje, że warto jest dbać o każdy detal” – podkreśla Michał Pańko, eCommerce performance & marketing coordinator w firmie Wittchen, zwycięzca w kategorii Moda i dodatki. Zarówno jakość obsługi, jak i przebieg transakcji oraz sposób dostawy mają znaczący wpływ na decyzje podejmowane przez kupujących w sieci. Oprócz kategorii branżowych, w rankingu, użytkownicy Ceneo.pl mieli także możliwości wskazania w bezpośrednim głosowaniu, który sklep ich zdaniem zasługuje na tytuł Zaufanego Sklepu 2021. To jedyna kategoria, w której sklepy oceniane były bezpośrednio w internetowym głosowaniu. W tym roku nagroda w kategorii Wybór Użytkownika przypadła: zooart.com.pl

Relacja z Gali do obejrzenia tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=9bZvBgjaJFk

Materiał Partnera