fbTrack
REKLAMA

Ekonomia

Innowacyjna porównywarka finansowa Finaton już w Polsce!

Problem bogactwa – z tym zmagają się Polacy szukający pożyczek w sieci. Ofert jest tak dużo, a ich warunki tak różnorodne, że trudno się zdecydować na jedną z nich. Rozwiązaniem jest Finaton, czyli rzetelna porównywarka finansowa powstała na bazie nowoczesnej technologii.

Problem bogactwa – z tym zmagają się Polacy szukający pożyczek w sieci. Ofert jest tak dużo, a ich warunki tak różnorodne, że trudno się zdecydować na jedną z nich. Rozwiązaniem jest Finaton, czyli rzetelna porównywarka finansowa powstała na bazie nowoczesnej technologii. Finaton to absolutna nowość na polskim rynku, a skorzystanie z niego może przynieść wymierne korzyści. Co prawda porównywarek finansowych i pożyczkowych online w Polsce nie brakuje, ale celem Finaton jest wzniesienie doradztwa finansowego przez Internet na wyższy poziom. W jednym miejscu dostępny jest tu niezwykle szeroki wachlarza usług finansowych, naprawdę obiektywne rankingi ofert i praktyczne poradniki oparte o merytoryczną wiedzą. To wszystko absolutnie za darmo.

Pieniądze w kilka kliknięć

O tym, że czas to pieniądz, szczególnie mocno można się przekonać w XXI wieku. Nagłe wydatki i okazje finansowe sprawiają, że często pieniądze potrzebne są na już. W dzisiejszym zabieganym świecie zwykle nie ma też kiedy udać się do banku i załatwić szereg formalności. Dlatego też taką popularnością cieszą się pożyczki online, jednak w ich przypadku także brakuje czasu no dokładne analizowanie i porównywanie dziesiątek ofert. Teraz wystarczy wejść na stronę Finaton, aby oferty szybkich pożyczek mieć na wyciągnięcie dłoni. Wystarczy tylko kilka kliknięć, by znaleźć dla siebie optymalną ofertę pożyczki, a czasem już tylko po kilkudziesięciu minutach cieszyć się z gotówki. Finaton to także szczegółowy opis poszczególnych produktów finansowych wraz z obszernym działem FAQ. Dzięki temu z łatwością można poznać ich specyfikę, a to pomaga w podjęciu trafnej decyzji.

Zaawansowany algorytm gwarancją jakości

Ranking to najprostszy i najpopularniejszy sposób na zestawienie ofert finansowych. To bardzo pomocne, ale tylko pod warunkiem, że taki ranking został przygotowany w odpowiedni sposób. Finaton do tej kwestii podchodzi wysoce profesjonalnie i stworzył unikatowy i zaawansowany algorytm, którego wyniki bazują na jakości oferowanych produktów oraz ich popularności. W konsekwencji korzystając z porównywarki Finaton, otrzymuje się obiektywne informacje na temat tego, które oferty są naprawdę warte polecenia. Przez to można podjąć racjonalną decyzję, co jest kluczowe w kwestiach finansowych.

10 lat doświadczenia podstawą sukcesu

Twórcy Finaton działają na rynku porównywania pożyczek blisko 10 lat i działają w wielu krajach. Finaton to ich flagowa usługa, która działa już w Finlandii i Polsce, a wkrótce ma dotrzeć także do następnych państw, czyli Norwegii. Celem jest objęcie ponad 20 krajów już w 2020 roku. Motywem przewodnim twórców Finaton jest zaś stałe rozwijanie porównywarki, tak by była ona w pełni dostosowana do potrzeb, jakie mają mieszkańcy danego kraju.

Jak mówi dyrektor Finaton.com Marek Machac: Na całym świecie rośnie liczba osób, które porównują i szukają informacji, recenzji oraz cen praktycznie wszystkiego. W przeszłości korzystali z informacji i rekomendacji od swoich krewnych, przyjaciół i reklam. Te w ogóle nie były obiektywne. Jedna kiepska porada od krewnych w świecie finansów może zaś mieć długofalowe konsekwencje. Obecnie strony internetowe, takie jak Finaton, pomagają szybko i prosto wybrać odpowiedni produkt. Naszym celem jest stworzenie jednej ogólnoświatowej strony internetowej, gdzie ludzie znajdą wszystkie ważne informacje o każdym produkcie dostępnym w danym kraju.

Czy Finaton jest stworzony dla Ciebie?

Finaton zajmuje się rynkiem finansów i pożyczek w sposób kompleksowym, zgodnie z mottem: Finaton – Twój ekspert ds. finansów online. Oznacza to, że praktycznie każdy znajdzie tam przydatne oferty, z których może skorzystać. Uzyskanie pożyczki za pośrednictwem Finaton nie wiąże się przy tym z żadnym dodatkowym kosztem. Porównywarka Finaton zapewnia informacja nie tylko o popularnych chwilówkach i tzw. pożyczkach za darmo, ale także o pożyczkach ratalnych, kredytach konsumenckich, pożyczkach konsolidacyjnych oraz pożyczkach bez BIK i BIG. Ponadto Finaton stale śledzi trendy rynkowe i w sposób rzeczowy przedstawia nowe możliwości pożyczkowe, takie jak np. pożyczki społecznościowe.

REKLAMA