Materiał partnera:

Firma, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i bogatej infrastrukturze, jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia z różnych branż. – Dostarczamy świeże i mrożone produkty dla handlu i gastronomii w kontrolowanej temperaturze, rzeczy osobiste, towary na duże imprezy, materiały do projektów budowlanych, towary ponadgabarytowe. Przewozimy także auta dla największych producentów samochodów, prototypy, pojazdy testowe i samochody wyścigowe, motory oraz jachty. W naszych magazynach możliwe jest przechowywanie produktów wrażliwych na temperaturę oraz towarów wartościowych. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy – mówi Rolf Benzinger, właściciel Rolf Benzinger Spedition-Transporte GmbH.

Firma ma biura w strategicznych lokalizacjach, co umożliwia skuteczną obsługę klientów w całej Europie: w Niemczech, w Hiszpanii, we Francji oraz w Polsce.

– Obecnie w odpowiedzi na potrzeby klientów połączyliśmy Baleary z Polską, by dostarczać na hiszpańskie wyspy towary, których potrzebują nasi zleceniodawcy. Realizujemy także zamówienia z Majorki, Ibizy czy Minorki do Polski, Niemiec lub innych krajów. Mamy bardzo konkurencyjną ofertę – dodaje Andreas Kempf, dyrektor zarządzający. W Llucmajor w Hiszpanii firma zbudowała hub logistyczny wraz z centrum logistycznym o powierzchni 7 400 mkw., wyposażony w najnowsze technologie.

Firma kładzie duży nacisk na jakość usług oraz dba o zrównoważony rozwój. Potwierdzają to zdobyte certyfikaty jakości: DIN EN ISO 9001, 14001.

Dane kontaktowe biura w Polsce:

Gabriela Eichenlaub, Business Development Manager

Tel: +48 603 354 854, gabriela.eichenlaub@benzinger.pl

www.benzinger-spedition.com

Materiał partnera