Od początku działalności nasz gabinet zmienia podejście Pacjentów do leczenia stomatologicznego. Każdy z nich jest dla nas absolutną indywidualnością i tak też staramy się zadbać o jego leczenie. Nasza współpraca zaczyna się od zrozumienia potrzeb, poprzez konsultacje i badanie, a kończąc „uszytym na miarę” planie leczenia.

Wszystko w przyjacielskiej atmosferze. Bez pośpiechu, z uśmiechem na twarzy i z uwzględnieniem potrzeb naszych Pacjentów. Nasze motto: „Zadbamy o Twój uśmiech” nie jest dla nas tylko hasłem reklamowym. To styl, w jakim prowadzimy gabinet. Dla nas uśmiech Pacjenta to coś więcej niż leczenie. Dla nas jest to ukoronowanie całego procesu i motywacja do dalszego rozwoju.

Od początku działalności zaufało nam nie tylko wielu Pacjentów. Zaufali nam również nasi Współpracownicy, którzy postanowili współtworzyć naszą markę. Wspólnie jesteśmy Zespołem, dla którego PB Dental to nie tylko miejsce pracy. Jesteśmy Zespołem, dla którego PB Dental to drugi dom.

PB Dental, to również grono ludzi, którzy wspomagają tych, którzy takiej pomocy potrzebują. Dobro tych osób jest dla nas ogromnie ważne. Od samego początku swojej działalności organizujemy lub wspieramy akcje dla lokalnych placówek opiekuńczych, osób fizycznych, rodzin zastępczych. Staramy się również pomagać ambitnym sportowcom, którzy swoją postawą wskazują dobre wzorce dla młodego pokolenia. Dzięki takiej współpracy, udało nam się zorganizować zbiórki darów, darmowe przeglądy zębów dla dzieci z placówki opiekuńczej, prelekcje z zasad bezpieczeństwa, które zostały zorganizowane wspólnie z przedstawicielami lokalnej Policji, pogadanki o higienie stomatologicznej, a także rozpocząć działania zmierzające do zintensyfikowania ilości takich spotkań w przyszłości.

materiały prasowe