Fire Never Dies – czyli o szczególnym sposobie na zarabianie

Brakuje Ci pieniędzy? Chciałbyś dorobić do domowego budżetu, ale nie bardzo wiesz jak to zrobić? Dostępne metody uzyskania dodatkowego wynagrodzenia Ci nie odpowiadają? Poszukujesz nowego zajęcia, dzięki któremu poczujesz, że to co robisz ma głębszy sens? Otworzyłeś biznes związany z usługami cmentarnymi, ale potrzebujesz miejsca, w którym mógłbyś wypromować swoją działalność? A może po prostu chcesz się poczuć potrzebny? Wszystkim, którzy choć raz odpowiedzieli twierdząco na wyżej postawione pytania, naprzeciw wychodzi firma The8 z aplikacją Fire Never Dies.

Aktualizacja: 23.10.2020 13:32 Publikacja: 05.10.2020 00:01

Fire Never Dies – czyli o szczególnym sposobie na zarabianie

W dobie elektroniki, mamy do czynienia z coraz bardziej skomplikowanymi mechanizmami rządzącymi światem. Z dnia na dzień, powstają nowe rozwiązania, które w zamiarze – mają ułatwiać nam życie. Wielokrotnie jednak pozostają one w sprzeczności z istniejącymi od lat w danej społeczności tradycjami i zwyczajami, przez co nie mogą być uznane za uniwersalne i powszechnie akceptowalne. Tworzonych jest wiele programów, które nie służą większości, przez co nie mogą być ogólnie wykorzystywane. Tym razem ma być jednak zupełnie inaczej. Firma The8 wypuściła na rynek aplikację o nazwie Fire Never Dies, która wnosi do mobilnego świata zdecydowanie więcej, niż kolejny ładny interfejs.

Serwis o tematyce związanej z usługami cmentarnymi, utworzony został dla trzech grup odbiorców, z czego dla każdej z nich zostały przewidziane inne funkcjonalności i zasady działania. W Fire Never Dies możesz wcielić się w rolę klienta – zlecającego konkretne usługi, freelancera – wykonującego powierzone mu zadania, ale także otworzyć sklep i promować swój asortyment. Cały mechanizm oparty jest o konstrukcję zleceń, za które klient płaci z góry określoną kwotę. Dwie pozostałe grupy użytkowników mogą natomiast za pośrednictwem aplikacji zarabiać przy wykonywaniu zlecanych zadań. I na tym się właśnie skupimy – na nowej możliwości zarabiania pieniędzy.

Jak wiadomo, współcześnie istnieje wiele różnego rodzaju możliwości pozyskiwania dochodów. W obrocie prawnym funkcjonują umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, a także własne działalności gospodarcze. Są to jedne z głównych sposobów wzbogacania się. Część z nich nie daje nam należytej swobody działania, część nie zapewnia odpowiedniego wynagrodzenia, a część nie sprawia nam satysfakcji, czy możliwości odpowiedniego wypromowania swoich usług. Z pomocą przychodzi tutaj Fire Never Dies.

Na wstępie należy przypomnieć, czym dokładnie zajmuje się niniejszy serwis. W związku z tym, że coraz więcej ludzi boryka się z problemem braku czasu, tworzone są różnego rodzaju funkcjonalności, mające poprawić jakość naszego życia. Firma The8 postanowiła zająć się rynkiem usług cmentarnych i pomóc zagubionym w pędzie dnia codziennego ludziom, w pielęgnowaniu pamięci o osobach zmarłych. Za pośrednictwem oprogramowania, istnieje możliwość fizycznej opieki nad grobami – na odległość. Dzieje się to za pośrednictwem usług świadczonych przez osoby, zgłaszające się do wykonywania konkretnie zleconych zadań, do których może należeć zakup i zapalenie zniczy, posprzątanie pomnika, bądź wstawienie kwiatów do wazonu. Możliwości jest wiele, tak samo jak wielu może być chętnych, do wykonywania niniejszych czynności.

Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą, która chciałaby się przebranżowić i zacząć robić coś zupełnie innego, czy tylko poprawić stan domowego budżetu. Aplikacja wychodzi Ci naprzeciw w każdej z tych sytuacji. To tak naprawdę od Ciebie zależy - ile i w jakim czasie zarobisz. Elastyczność i brak granic co do wynagrodzenia, to jedne z większych zalet tego serwisu. Zdecydowanym atutem aplikacji jest też to, że proponowane usługi można wykonywać przez cały rok. Jasne – zdarzają się okresy, takie jak zbliżające się Święto Wszystkich Zmarłych, kiedy zleceń będzie pojawiać się zdecydowanie więcej. Należy jednak pamiętać, że bliscy są w naszych sercach również każdego innego dnia. I każdego takiego dnia również możemy, za pośrednictwem Fire Never Dies, otrzymać od kogoś w związku z tym zlecenie. Poza Świętem Zmarłych, doskonałymi okazjami do uczczenia pamięci o tych, którzy odeszli są dni takie jakie jak: Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dziadka… Nie można także zapominać, że oprogramowanie tak naprawdę nie zawiera ograniczeń co do tożsamości osoby, którą chcemy uhonorować. W związku z tym, mogą się pojawiać zlecenia dotyczące osób zasłużonych. Doskonałym przykładem może być: Dzień Edukacji Narodowej, kiedy ktoś zechce oddać cześć swojemu dawnemu nauczycielowi, czy rocznica katastrofy, w której zginęła ważna dla zlecającego osoba. Każdego dnia może pojawić się zlecenie z okazji urodzin, bądź imienin osoby zmarłej, czy z tytułu innego ważnego święta.

Elastyczność występuje po każdej ze stron transakcji. Przybiera tylko różne formy. Po stronie klienta -istnieje możliwość tworzenia zleceń, dotyczących dowolnie wybranej osoby, której grób znajduje się w określonym miejscu. Zlecenia te mogą dotyczyć różnego rodzaju czynności, dostępnych do wyboru w aplikacji, wraz z informacją o stawce za każdą taką aktywność. Natomiast - osoby wykonujące zadania – freelancerzy i sklepy mają dowolność co do wyboru zleceń, obszarów działania, ilości wykonywanych dziennie zadań, pory ich wykonania, a także… generowanych w ten sposób dochodów. A te mogą być naprawdę wysokie. Rekordowo, w szczycie sezonu podczas obsługi zleceń, można zarobić nawet 5 000 zł w jeden dzień. Nie jest to mała kwota. Wszystko zależy od naszych możliwości, czasu i chęci.

Niezależnie od tego kim jesteś – aplikacja Fire Never Dies otwiera przed Tobą możliwość dodatkowego zarobku, bądź stworzenia nowego – może nawet głównego źródła dochodu. Dla twórców aplikacji nie ma znaczenia Twój strój, pora wykonania zadania, czy to – czym zajmujesz się na co dzień. Tutaj liczą się przede wszystkim chęci, dokładność w wykonywaniu zadań, uczciwość oraz świadomość, że wykonywanie niniejszych czynności wymaga odpowiedzialności i należytego szacunku. Freelancerami, podejmującymi się zleceń, mogą być osoby chodzące na co dzień w luźnym, wygodnym dresie, ale też w marynarce, pod krawatem. Zadania oferowane w aplikacji nie mają bowiem w żaden sposób nikomu umniejszać. Często – wręcz przeciwnie – służą poprawie samopoczucia osoby wykonującej te czynności. Obszar ten jest w końcu ściśle związany z emocjonalnością każdego z nas. Poza oczywistym benefitem jakim są środki pieniężne, za wykonaniem zadań idzie też świadomość pomocy innym ludziom, czy oddanie czci człowiekowi, który zasłużył na szacunek i miłość najbliższych.

Aby zacząć zarabiać, wystarczy tak naprawdę 5 minut. Konieczne jest ściągnięcie aplikacji na swój telefon. Co istotne - jest ona dostępna niezależnie od tego czy działasz w systemie operacyjnym Android czy IOS. W pierwszym kroku, po pobraniu, należy uruchomić Fire Never Dies na swoim telefonie i zdecydować – w jaki sposób chcemy działać. Do wyboru są dwie opcje: freelancer oraz sklep.

Jako freelancer, można działać wykonując zlecenia na cmentarzach i korzystając z elastycznych godzin pracy w zamian za określone w aplikacji stawki. Jeśli chodzi o wybór tej opcji - serwis jest całkowicie bezpłatny. Po zalogowaniu mamy pełen dostęp do zadań zlecanych na obszarze działania, jaki sobie wybierzemy. Dokonanie tej czynności jest równoznaczne z tym, że możemy zacząć wybierać pasujące nam zlecenia, ale także dodawać własne oferty, jeśli chcemy wykonywać tylko konkretne usługi. Na każde zadanie jest przewidziany określony czas. Usługi, na które przewidziana jest mniejsza ilość czasu, są płatne atrakcyjniej. Jednak – jeśli nie lubimy presji – z pewnością uda nam się znaleźć zadanie, na którego wykonanie jest np. 14 dni i swobodnie zaplanować, którego dnia podejmiemy się jego wykonania. Po wyborze zlecenia, otrzymujemy dane dotyczące imienia, nazwiska oraz daty śmierci zmarłego, a także lokalizację grobu – istnieje możliwość dodania pinezki na mapie, która z pewnością ułatwi dotarcie na miejsce. Wykonanie czynności należy potwierdzić poprzez uwiecznienie jej na zdjęciu wraz z płytą pomnika na której widoczne są dane, potwierdzające zgodność z informacjami zawartymi w zamówieniu. Po kilku godzinach, administratorzy zarządzający platformą weryfikują zgodność zlecenia z wykonanymi czynnościami. Jeśli wszystko się zgadza – zadanie zostaje zaakceptowane, a pieniądze są przelewane na konto freelancera. Należy wspomnieć, że aplikację w kwestii płatności wspiera platforma Stripe, która pobiera niewielkie prowizje od wykonanych transakcji.

Aktualnie, sklepy za pośrednictwem aplikacji działają podobnie. Po wybraniu tej opcji – rejestrujemy dane firmy oraz konta. Tylko uzupełnienie profilu o wszystkie wymagane informacje, gwarantuje nam możliwość otrzymywania faktur i rozliczeń. Po rejestracji w Stripe, należy otworzyć aplikację Fire Never Dies i wybrać odpowiedni abonament. W przeciwieństwie do freelancerów, którzy z aplikacji mogą korzystać bez żadnych opłat, sklepy będą zobowiązane do uiszczania abonamentu. Aktualnie jednak, z uwagi na chęć dotarcia do jak największej grupy odbiorców i umożliwienie im przetestowania oprogramowania – opłata abonamentowa wynosi 0 zł. Promocyjne warunki mają zostać utrzymane co najmniej do końca roku. Kolejną informacją wymagającą uzupełnienia jest asortyment, a więc produkty które chcemy sprzedawać wraz z odpowiednim opisem i ceną. Sklep, poza sprzedażą zniczy, kwiatów itp., może także oferować inne usługi cmentarne np. posprzątanie grobu. Weryfikacja zadania, wygląda identycznie jak w przypadku freelancerów – należy wykonać zdjęcia, a następnie oczekiwać na akceptację zlecenia przez administratorów, po której wynagrodzenie jest przelewane na podany numer konta.

Fire Never Dies to niewątpliwie duże możliwości, ukryte za przyjemnym interfejsem w prostej w obsłudze aplikacji. Aby zacząć z nich korzystać, wystarczą tak naprawdę tylko chęci oraz odrobina czasu. W zamian otrzymać możemy wiele korzyści – nie tylko materialnych.

Materiał Promocyjny  

IT
Każdy może sprawdzić, czy jego dane wyciekły. Rządowa aplikacja zaliczyła wpadkę
Materiał Promocyjny
Naszpikowane technologiami Volkswageny na wyciągnięcie ręki w niezwykłym finansowaniu
Biznes
Chińska gwiazda bankowości siedzi w areszcie. Władze twierdzą, że za korupcję
Biznes
Europa podwaja flotę powietrzną do walki z pożarami lasów
Biznes
Elon Musk znowu liderem rankingu miliarderów
Materiał Promocyjny
ESG - Raportowanie w praktyce – IV edycja
Biznes
Spór o „Aptekę dla aptekarza”. Właściciele placówek podzieleni
Materiał partnera
Zielona energia ustabilizuje ceny prądu