#Cyber24Day już 10 października w Warszawie

We wtorek 10 października odbędzie się IV edycja konferencji #Cyber24Day, organizowanej przez serwis CyberDefence24.pl oraz Grupę Defence24.

Publikacja: 06.10.2023 12:00

"Rzeczpospolita" jest patronem medialnym #Cyber24Day

Przedstawiciele wojska, administracji, eksperci, analitycy i media będą dyskutowali o najważniejszych tematach z zakresu cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji oraz technologii.

To już IV edycja konferencji, która w ubiegłym roku przyciągnęła blisko pół tysiąca osób. W tym roku po raz kolejny odbędzie się wydarzenie #Cyber24Day, organizowane przez serwis CyberDefence24.pl oraz przez Grupę Defence24, które na stałe wpisało się w harmonogram najważniejszych eventów w branży cyberbezpieczeństwa. Dyskusje, debaty, zakulisowe rozmowy o bezpieczeństwie cyfrowym, cyfryzacji i nowych technologiach – to wszystko czeka na uczestników konferencji.

10 października 2023 roku w Hotelu Marriott obecni będą przedstawiciele rządu, administracji, pracownicy wojskowi, cywilni, eksperci, naukowcy i przedstawiciele mediów, by pochylić się nad najważniejszymi zagadnieniami i wyzwaniami cyberbezpieczeństwa, stojącymi przed Polską w ujęciu globalnym.

„Zapraszamy na konferencję o cyberbezpieczeństwie i technologii. Podczas Cyber24 Day spotkają się eksperci, decydenci polityczni, przedstawiciele administracji państwowej i wojska oraz praktycy i akademicy, którzy będą debatować o najważniejszych kwestiach, związanych z cyberbezpieczeństwem. Wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń, ale też okazją do promocji firm będących liderami w zakresie rozwiązań cyberbezpieczeństwa" – komentuje August Żywczyk, wiceprezes Zarządu Grupy Defence24.

„To już tradycja, że w czasie Cyber24 Day ogłaszane są ważne decyzje dla polskiej cyfryzacji, rozmawia się o strategicznych projektach cyfrowych z punktu widzenia państwa i kształtuje kierunek debaty publicznej. Mamy nadzieję, że tym wydarzeniem przyczyniamy się pośrednio do zwiększania poziomu wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa wśród Polaków, co jest naszym celem, również jako redakcji" – komentuje Nikola Bochyńska, redaktor naczelna serwisu CyberDefence24.pl.

Polscy i zagraniczni goście będą także w tym roku pochylali się nad tematyką cyberobrony w ujęciu cywilnym i wojskowym, zagadnieniami sztucznej inteligencji, bezpiecznej łączności, rolą platform cyfrowych we współczesnym świecie czy trendami przyszłości w cyberbezpieczeństwie.

Rejestracja na wydarzenie możliwa jest pod adresem: Rejestracja – Cyber24 Day

Po raz pierwszy - wręczenie nagród „Filary Cyberbezpieczeństwa"

W tym roku po raz pierwszy w historii redakcja CyberDefence24 przyzna też swoje nagrody – Filary Cyberbezpieczeństwa, w ramach których wyróżnione zostaną osoby, firmy i instytucje, które w sposób szczególny przyczyniają się do zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa w Polsce. Statuetki zostaną wręczone w kategoriach: „Firma roku", „Rozwiązanie/usługa roku", „Startup roku", „Człowiek roku", „NGO / Inicjatywa roku" oraz „Nagroda specjalna".

Gala wręczenia nagród odbędzie się 10 października w Hotelu Marriott w Warszawie w godzinach wieczornych. Obowiązują zaproszenia.

"Rzeczpospolita" jest patronem medialnym #Cyber24Day

"Rzeczpospolita" jest patronem medialnym #Cyber24Day

Przedstawiciele wojska, administracji, eksperci, analitycy i media będą dyskutowali o najważniejszych tematach z zakresu cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji oraz technologii.

Pozostało 94% artykułu
Biznes
Wiadomo już, czy Sekwana nadaje się do pływania. Organizatorzy Igrzysk Olimpijskich zdecydowali
Biznes
Pierwsza od siedmiu lat awaria rakiety Muska. Może spłonąć 20 satelitów
Biznes
Niemcy chcą się pozbyć chińskich gigantów z sieci 5G. Stają do walki z Huawei i ZTE
Biznes
UE chce, by dane napędzały biznes. Ale polskie firmy mają obawy
Materiał Promocyjny
Mazda CX-5 – wszystko, co dobre, ma swój koniec
Biznes
„Efekt Hollywood” bije w polskie kina: dwa kwartały spadków
Materiał Promocyjny
Branża bankowa gorszy okres ma za sobą