iPhone 13

Apple przyzwyczaił miłośników technologii, że każda kolejna premiera wiąże się z innowacyjnymi rozwiązaniami dla użytkowników smartfonów. Ostatnie premiery były jednak nieco mniej satysfakcjonujące. iPhone 13 jest za to modelem, na który naprawdę warto poczekać. Według pierwszych doniesień w telefonach mają być wykorzystywane panele LTPO, w których częstotliwość odświeżania wynosi 120 Hz. Smartfony z najbardziej zaawansowanymi podzespołami będą dodatkowo posiadać aż 1 TB pamięci wewnętrznej. 

Xiaomi Mi 11 Pro

Smartfony Xiaomi cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Najnowszy model Mi 11 Pro posiada ekran AMOLED o rozdzielczości 2K i odświeżaniu 120 Hz. Atutem telefonu jest przede wszystkim proces Qualcomm Snapdragon 888, który po raz pierwszy zamontowano właśnie w tym smartfonie. 

Xiaomi Mi 11 Pro dodatkowo posiada aparaty 108 Mpix, 13 Mpix i 5 Mpix oraz baterią 55W z funkcją szybkiego ładowania. Dzięki temu jest to jeden z ciekawszych sprzętów, które trafią do sprzedaży w 2021 roku. 

LG Rollable 

Propozycja od LG dla wielu osób wciąż wydaje się mrzonką, jednak wszystko wskazuje na to, że już wkrótce na polskim rynku zawitają pierwsze smartfony ze zwijanym ekranem. Taki ekran to ciekawa alternatywa dla ekranów składanych. W LG Rollable ma znaleźć się wyświetlacz, który po rozciągnięciu osiągnie 7,4 cala. 

Nowy smartfon od LG ma również zaskakiwać wydajnością. Szybki procesor z 16 GB RAM zadowoli wymagających użytkowników. Jednym minusem modelu jest jego szacowana cena, która może przekroczyć 9 tysięcy złotych. 

Sony Xperia 1 III Compact

Autopromocja
FIRMA.RP.PL

Sprawdzona, pogłębiona i kompleksowa wiedza dla MŚP

CZYTAJ WIĘCEJ

Sony Xperia Compact były kierowane głównie do osób, które poszukiwały wydajnego i niewielkiego smartfona. Serię wycofano w 2018 roku, jednak zgodnie z zapowiedziami w 2021 kolejne telefony o mniejszym rozmiarze trafią do sprzedaży. Wciąż nie ma pewności, że faktycznie dojdzie do wznowienia serii, jednak wstępnie mówi się o wypuszczeniu na rynek modelu z ekranem o przekątnej 5,5 cala. Wydajność modelu ma być typowa dla smartfonów z pogranicza średniej i górnej półki. Całość uzupełnią doskonałe aparaty, charakterystyczne dla marki Sony, oraz wodoszczelna obudowa.

Oppo A53 5G

Chiński smartfon miał już swoją premierę w Państwie Środka, jednak wciąż nie wiadomo, kiedy trafi do sprzedaży w Polsce. Z pewnością wiele osób czeka na tę chwilę, gdyż Oppo A53 5G będzie kosztował około 700 złotych, a w zamian zaoferuje naprawdę niezłe parametry. Smartfon posiada opcję obsługi sieci 5G, co gwarantuje, że Internet w telefonie będzie działać szybciej niż kiedykolwiek. Na uwagę zasługuje również mocny procesor Dimensity 720, który rzadko montuje się w innych sprzętach w cenie poniżej 1000 złotych. Atutem modelu jest także potrójny aparat, dzięki któremu można wykonywać niezłe zdjęcia nawet przy gorszym świetle.

Oppo A53 5G dodatkowo wspiera funkcję szybkiego ładowania. Bateria jest wytrzymała, a możliwość jej naładowania w krótszym czasie niż standardowo zadowala nawet wymagających użytkowników. Telefon wyróżnia się ponadto bezbramkową konstrukcją, która w ostatnim czasie cieszy się sporym zainteresowaniem. 

Huawei P50 Pro

Ostatnie problemy wizerunkowe Huawei utrudniają chińskiemu producentowi powrót na szczyt popularności. Z tego powodu miłośnicy technologii z zainteresowaniem spoglądają na pierwsze przecieki na temat nowego smartfona P50 Pro. Zwykle po kryzysach w firmach projektujących smartfony powstają jedne z najciekawszych urządzeń w danym czasie. Na to liczą właśnie fani marki Huawei oraz osoby, które planują zakupić nowy telefon w 2021 roku.

Zgodnie z pierwszymi informacjami Huawei P50 Pro ma różnić się wyglądem od dotychczasowych smartfonów. Kamera do selfie ma być umieszczona na środku obudowy, a nie standardowo w lewym górnym rogu urządzenia. Użytkowników P40 Pro ucieszy fakt, że głośnik ma wrócić do góry ekranu. W starszym modelu był umieszczony pod nim, przez co jakość rozmów uległa pogorszeniu. Przekątna ekranu ma wynosić 6,6 cala, a sam ekran ma mocno zakrzywiać się na boki. Dodatkowo kupujący mogą spodziewać się wyjątkowo wydajnego aparatu fotograficznego, który prawdopodobnie będzie znacznie lepszy niż podzespoły montowane w konkurencyjnych smartfonach. 

Materiał Promocyjny