Ach te zmysły…

Wszystkie zmysły są bardzo ważne, po to, byśmy mogli normalnie, prawidłowo funkcjonować. Zmysł powonienia zawsze schodzi na dalszy plan, dopiero niedawno w pełni doceniono zmysł odpowiadający za odbieranie bodźców zapachowych. Zapach jest nierozerwalnie związany z odczuwaniem smaku. Podobnie jeżeli chodzi o wrażenia estetyczne. Przez zapach możemy rozpoznać zbliżające się niebezpieczeństwo oraz dzięki niemu może obudzić się zainteresowanie płcią przeciwną. Wiele naszych wspomnień wiąże się z zapachami – pierwsze kwiaty od ukochanego, ciasto drożdżowe mamy. Dlatego w naszym dorosłym życiu powinniśmy sami napisać swą wonną opowieść.

Samochód drugi dom

Żyjemy w pędzie, wszędzie się spieszymy. Doba jest zbyt krótka, żeby wypełnić wszystkie swoje obowiązki. Wnętrze samochodu to bardzo ważne miejsce. W aucie ze względu na obowiązki zawodowe oraz prywatne spędzamy znaczną część swojego życia. Samochód jest naszym mobilnym biurem, miejscem zabaw, czy drzemek dzieci podczas dalszych podróży. Warto więc dołożyć wiele starań, by w samochodzie stworzyć równie przytulną atmosferę, co w domowych pieleszach.

Ulubiona woń

Każdy z nas, jest innym lubi zapachy o różnej intensywności, natężeniu, inne bukiety zapachów. Współcześnie nie musimy iść na żaden kompromis, nie ma konieczności rezygnowania z wymagań, ponieważ na rynku dostępnych jest tak wiele produktów, że możliwe jest znalezienie takiego, który spełni wszystkie nasze wymagania. Perfumy do samochodu XXI wieku są niezwykle trwałe – zapach może utrzymać się nawet kilka dni. Do tego dostępnych mamy, mnóstwo różnorodnych nut zapachowych, dzięki temu każdy może znaleźć idealną dla siebie.

Najpopularniejsze nuty zapachowe

Wiele popularnych bukietów zapachowych, które użytkujemy na co dzień we własnych perfumach, możemy wykorzystać do wypełnienia przestrzeni w samochodzie. Jednak wydajność takiej formy uzyskania pożądanego zapachu w pojeździe jest znacznie wyższa niż w przypadku perfum, które używamy na skórę. Perfumy do auta rozpylają swój aromat w samochodzie poprzez spryskanie specjalnie do tego celu przeznaczonej zawieszki. Jednak tutaj nie ma konieczności - jak w przypadku perfum damskich, czy męskich codziennej aplikacji. Wystarczające jest spryskanie zawieszki raz na kilka dni, a aromat będzie stale wyczuwalny. Warto przejrzeć wyjątkowe, zapachy do samochodu firmy Fresso. Dzięki temu zakup perfum do samochodu o pojemności 50 ml wystarczy na naprawdę długi czas. Dodatkowo perfumy, tak jak i w przypadku zapachów dla kobiety i mężczyzny są produktem o przedłużonej trwałości, nieporównywalnym z innymi formami umożliwiającymi utrzymanie przyjemnej woni w samochodzie.

Zawieszka relikt przeszłości?!

Autopromocja
RADAR.RP.PL

Przemysł obronny, kontrakty, przetargi, analizy, komentarze

CZYTAJ WIĘCEJ

Zawieszki zapachowe do auta produkowane są już od 1952 roku. Początkowo był to kartonik nasączony zapachem, jednak takie rozwiązanie miało wiele wad. Zapach był bardzo intensywny na początku, z czasem coraz słabszy. Po zakupie nowego historia się powtarzała. Współczesne, nowoczesne zawieszki zapachowe do samochodu, wyglądają niezwykle szykownie, te najlepszej jakości nie są produkowane z kiepsko prezentującego się papieru, tylko z bardziej wyszukanych surowców. Warto zwrócić uwagę na eleganckie modele wykonane z drewna. 

Zapach znakiem firmowym

Wygląd naszego auta, utrzymujący się w nim zapach świadczą w dużej mierze o jego właścicielu. Jednak nawet najlepiej posprzątane wnętrze, w którym będzie unosił się niezbyt przyjemny aromat, nie będzie atrakcyjne. Warto więc zaopatrzyć się w perfumy do samochodu, które wypełnią woń przyjemnym aromatem. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla osób palących. Jeżeli w pojeździe pali są papierosy, w trakcie jazdy całe wnętrze przesiąka nieprzyjemnym zapachem tytoniu. Woń ta jest na tyle intensywna i trwała, że część z osób rezygnuje z zakupu samochodu, w którym palono. Używając regularnie perfum do samochodu, można sprawić, że zapach tytoniu nie będzie tak intensywny, a wsiadając do jego wnętrza, na pierwszym planie będzie przyjemna woń perfum.

Perfumy do samochodu – gwarancja przyjemnej podróży

Węch jest wyjątkowym z całej puli naszych zmysłów. Jego działanie odbywa się odwrotnie niż w przypadku innych zmysłów – tutaj zapach trafia najpierw do kory mózgowej następnie do innych obszarów także i tych, które odpowiadają za emocje. Dzięki temu zapach jest bardzo ważnym elementem, który ma bardzo duży wpływ na nasze uczucia. Czasem nawet pojedyncza woń jest w stanie przywołać bardzo odległe wspomnienie. Przyjemny zapach momentalnie powoduje to, że czujemy się dobrze, odprężamy się. Jeżeli więc spędzamy w samochodzie wiele czasu, ten aspekt podróży nabiera szczególnego znaczenia. Kiedy w samochodzie rozpyla się przyjemna woń, cała podróż przebiega przyjemniej, kierowca pod wpływem ulubionych zapachów silniej koncertuje swoją uwagę. Dodatkowo wybrane aromaty mogą także pobudzać, co przy dłuższych trasach jest bardzo wskazane.

Wybierając idealny zapach należy kierować się indywidualnymi preferencjami jak i jakością produktów. Warto zwrócić uwagę na perfumy do samochodu Fresso, które wyróżniają się pięknymi kompozycjami, jak i ponadprzeciętną trwałością.

Materiał Promocyjny