fbTrack

Biura podróży

Traveliada Gazelą Biznesu

Materiały Promocyjne
Portal turystyczny Traveliada.pl otrzymał tytuł Gazeli Biznesu w kategorii sprzedaży internetowej. Nagroda przyznawana jest firmom, które odnotowują najbardziej dynamiczny wzrost przychodów ze sprzedaży

Serwis Traveliada.pl istnieje na rynku od 2000 roku, ale sprzedaż rozpoczął w roku 2004. Specjalizuje się w ofertach polskich touroperatorów (m.in. Rainbow Tours, Itaka, Sun Fun, Wezyr Holidays, Exim Tours).

- Sprzedajemy produkty około 20 touroperatorów. W zeszłym roku wysłaliśmy około 7 tysięcy klientów – opisuje Adrianna Rudnicka, właścicielka serwisu.

Od zeszłego roku firma, pod marką Hoteliada.pl, zajmuje się także organizacją wyjazdów. Specjalizuje się w przygotowywaniu wyjazdów firmowych i indywidualnych z dojazdem własnym do Włoch, Austrii, Francji, Chorwacji, Bułgarii, a od tego roku również Albanii i Czarnogóry. W ofercie lotniczej touroperatora znajdują się wyjazdy na Maltę i Cypr oraz do Rzymu, Barcelony, Oslo i Paryża.

Tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym przez „Puls Biznesu", nagradzane są małe i średnie przedsiębiorstwa, które odnotowują dynamiczny wzrost. Za weryfikację danych firm odpowiada wywiadownia gospodarcza Coface Poland.

Źródło: turystyka.rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL