fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Zuzanna Dąbrowska

Komentarze

Nasza społeczna maskarada

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski i premier Mateusz Morawiecki. Według Onetu ten pierwszy jest zakażony koronawirusem

Z reguły polityków nawołuje się do zrzucenia masek i pokazania „prawdziwego oblicza”. Teraz, w pandemii, należy chyba jednak zmienić taktykę i wezwać wybrańców narodu do tego,...

Dąbrowska:

Komentarze

Do władzy po grzbietach norek

Jarosław Kaczyński przeprowadza właśnie kolejne wybory. Po samorządowych, europejskich, parlamentarnych i prezydenckich przyszła kolej na ponowny wybór prezesa PiS. Do...

Dąbrowska:

Analizy

Fighterzy i celebryci

Liderzy trzech lewicowych formacji - Włodzimierz Czarzasty, Robert Biedroń i Adrian Zandberg

„Jesienna ramówka”, to hasło przeniesione do polityki ze stacji telewizyjnych. To też niezłe narzędzie do prezentacji programu Lewicy. Chyba że forma zniszczy treść.

Dąbrowska:

Analizy

Do Trójki już nie zapraszamy

Nowe kierownictwo anteny nie spotkało się z pracownikami, większość dziennikarzy wzięła urlopy lub zwolnienia.„Oszukali nas” - mówią o politykach PiS.

Dąbrowska:

Komentarze

Koronawirus obnaża nasz świat

„Nie pomogą wyższe kary, jeśli najważniejsi politycy wciąż będą się pokazywać bez maseczek”.

Tylko globalna, państwowa i ludzka odpowiedzialność jest w stanie stworzyć takie standardy postępowania, które dadzą nadzieję na powszechny dostęp do szczepionki.

Dąbrowska:

Analizy

Nie strzelać, tylko przegłosować

W oknie wisiał biura SLD plakat Roberta Biedronia. - Nienawiść w naszym kraju przekracza wszelkie granice - komentował kandydat Lewicy na prezydenta.

Wybory się skończyły, ale niesmak pozostał. I wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami na długo. Bo plucie i hejt to wysoka cena za wysoką frekwencję.

Dąbrowska:

Analizy

Bajka o bezpartyjnym uprawianiu polityki

Zamiast budować lepszej jakości partie, co i rusz różni outsiderzy polityki powołują do życia byty, które mają partiami nie być. Po wstępnym sukcesie owe byty znikają.

Dąbrowska:

Analizy

Kampania strachu i propagandy TVP

Przed wyborami państwowa telewizja zdecydowała się na uprawianie ostrej krucjaty informacyjno-komentarzowej. Czy czeka nas teraz dokręcenie śruby?

Dąbrowska:

Analizy

Czy premier zabrał mój płaszcz?

Wybory prezydenckie organizowano w warunkach nadzwyczajnych. To jednak nie znaczy, że rząd miał prawo działać poza prawem i pozostać bezkarny.

Dąbrowska:
REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA