fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jacek Nizinkiewicz

Analizy

Femme fatale Andrzeja Dudy

Dowolność korzystania z wolności słowa może prowadzić do zagrożeń, nawet do zagrożeń interesów, które są ważne z perspektywy państwa - powiedziała Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, szefowa kampanii wyborczej Andrzeja Dudy.

Po sejmowym geście Joanny Lichockiej mnożą się kontrowersje wokół szefowej sztabu Andrzeja Dudy, która staje się obciążeniem dla niego.

Nizinkiewicz:

Polityka

Moc sprawcza Andrzeja Dudy

Andrzej Duda

Prezydent, za którym stoi aparat władzy, ma większe możliwości przekonania do siebie wyborców niż jego kontrkandydaci, którzy mogą się okazać gwarancją chaosu.

Nizinkiewicz

Polityka

PiS obniża Dudzie szklany sufit

Rządzący, zaostrzając kurs antyunijny, atakując sądy i chroniąc nieudolnych szefów służb, osłabiają szanse swojego kandydata na reelekcję w pierwszej turze.

Nizinkiewicz:

Analizy

Prezydentowi należy się wsparcie

W sytuacji ataków propagandowych Putina na Polskę opozycja powinna okazać propaństwową postawę i stanąć przy Andrzeju Dudzie. Tego wymaga racja stanu.

Nizinkiewicz:

Analizy

Niebezpieczna gra prezydenta

Prezydent, uderzając w UE, gra na obniżenie prounijnych nastrojów i pozyskanie wyborców na prawo od PiS. Warto pamiętać, że brexit też zaczął się od słów.

Nizinkiewicz:

Analizy

Stracony rok bezradnej opozycji

Skłócona PO, pogubiona Lewica, zadowolony z siebie PSL, hermetyczna Konfederacja. Konkurencja PiS pozostaje anty-PiS-em bez pomysłów na Polskę.

Nizinkiewicz:

Analizy

Czego PiS nie chce powiedzieć na święta

Podwyżki cen prądu, cukru, wyrobów akcyzowych, dwa miliardy na TVP, próba dogadania się z szefem NIK – to problemy, które władza chciałaby przykryć konfliktem o sądy.

Nizinkiewicz:

Rząd PiS

Sasin: Banaś się Polsce przysłużył

- Nie przypisuję prezesowi NIK Marianowi Banasiowi nieczystych intencji, chociaż sprawa ostatniego raportu NIK trochę mnie dziwi - mówił w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem...

Posłuchaj. Tylko u nas:
REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA