fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jacek Nizinkiewicz

Analizy

Buciki nie dla Jarosława Kaczyńskiego

Politycy, wyborczo wykorzystując sprawę pedofilii w Kościele, szkodzą wyjaśnieniu procederu, przy okazji obnażając swoją wieloletnią indolencję w tym temacie.

Nizinkiewicz:

Analizy

Czy jesienią Polska zapłonie?

Wrześniowy strajk nauczycieli nie będzie jedynym protestem społecznym przed wyborami parlamentarnymi. PiS będzie miało do ugaszenia wiele pożarów.

Analizy

Zgubna reaktywność opozycji

Grzegorz Schetyna

Grzegorzowi Schetynie udało się zjednoczyć opozycję. Ale bez narzucenia tematów wyborczych walczy o moralne zwycięstwo i honorową przegraną z PiS.

Nizinkiewicz:

Analizy

PiS weźmie nauczycieli głodem

Władza udanie realizuje scenariusz przeciągnięcia negocjacji, jak z opiekunami osób niepełnosprawnych. Strajkujących nie stać na przedłużanie protestu.

Analizy

Niebezpieczne słowa senatora PiS

Wypowiedź Grzegorza Biereckiego można by uznać za niefortunną, gdyby nie wcześniejsze liczne słowa obecnie rządzących, którzy chcieli odszczurzania Polski i nowych elit.

Analizy

Solidarność ramię w ramię z PiS

Im bliższe są relacje „S" z władzą, tym bardziej rację ma Lech Wałęsa, twierdząc, że sztandar legendarnego związku należy zwinąć i wyprowadzić.

Nizinkiewicz:

Analizy

Grzegorz Schetyna odcina tlen Biedroniowi

Koalicja Europejska, podejmując lewicowe postulaty, sięga po tematy Wiosny, co może się skończyć odebraniem jej części elektoratu. Tak PO ograła wcześniej Nowoczesną.

Nizinkiewicz:

Analizy

Czy PiS zależy na Polsce w UE?

Spór z TSUE, postawienie na sojusz z Wielką Brytanią i Węgrami stawiają partię Kaczyńskiego w eurosceptycznym świetle. A to ryzykowna taktyka wyborcza.

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA