fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

ag

Mieszkaniowe

Ceny mieszkań rosną wolniej

Zainteresowanie nieruchomościami nie słabnie, ale na ryku wtórnym widać spowolnienie wzrostów cen - wynika z najnowszego raportu Metrohouse i Gold Finance.

Komercyjne

Biurowiec Imagine już gotowy

Firma Avestus Real Estate zakończyła budowę kompleksu biurowego przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi. Zdobi go oryginalna rzeźba.

Komercyjne

Wszystko dla pracownika

Deweloperzy komercyjni i zarządzające biurowcami firmy kuszą najemców coraz bardziej wyszukanymi udogodnieniami. Kawiarnie, restauracje, salony fryzjerskie, apteki i sklepy, a...

Budowa i remont

Miasto Moje się rozrasta

Czwarty etap osiedla na warszawskiej Białołęce wprowadza do oferty Ronson Development. Ceny mieszkań w przedsprzedaży zaczynają się od 245 tys. zł.

Komercyjne

Skysawa z ekocertyfikatem

Budynek A wchodzący w skład kompleksu biurowo-handlowego Skysawa w Warszawie ma już certyfikat BREEAM Interim na poziomie Outstanding.

Budowa i remont

Red Park coraz większy

Na poznańskim Dębcu przy ul. 28 czerwca 1956 r. rozpoczęła się budowa ostatniego budynku Red Parku. Ceny mieszkań zaczynają się od 6,2 tys. zł za mkw.

Komercyjne

Są pieniądze, są chęci

W polski rynek nieruchomości komercyjnych inwestuje się najwięcej, ale brakuje rodzimego kapitału - wynika z analiz firmy doradczej CBRE.

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA