fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

ag

Komercyjne

Gdańsk magazynowy

Spółka 7R zapowiada budowy kolejnych hal na Pomorzu. W Kowalach koło Gdańska powstaną trzy budynki o łącznej powierzchni ok. 61 tys. mkw.

Komercyjne

Mikroapartamenty przy Legnickiej

Przy ul. Legnickiej we Wrocławiu holding By Made wybuduje aparthotel ze 129 lokalami o powierzchni od 12,5 do 30,3 mkw. Ceny zaczynają się od 174,5 tys. zł netto.

Komercyjne

Zielone magazyny Goodmana

Zakończyła się rozbudowa Goodman Poznań Airport Logistics Centre. Obiekt powiększył się o 19 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej i biurowej.

Komercyjne

W Łasku debiutują nowe marki

Vendo Park Łask już działa. Obiekt dostarczył 4,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Całkowity koszt inwestycji firmy Trei Real Estate to ok. 5,3 mln euro.

Komercyjne

White Stone wchodzi w proptech

Grupa White Stone, budująca mieszkania i obiekty komercyjne, kupuje udziały w spółce Maat4 działającej na rynku data center, elektroenergetyki,zintegrowanych systemów...

Komercyjne

Czesi w Częstochowie

Firma Accolade inwestuje niemal 30 mln euro w częstochowski park przemysłowy. Zostanie otwarty w lutym przyszłego roku.

Komercyjne

Oto najdroższe ulice handlowe świata

Causeway Bay w Hongkongu jest nadal najdroższą lokalizacją handlową świata. Warszawski Nowy Świat sklasyfikowano na 37. miejscu - podaje międzynarodowa firma doradcza Cushman &...

Komercyjne

Czesi biorą Equator IV

CPI Property Group kupuje biurowiec przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Poprzednim właścicielem nieruchomości był Karimpol Polska.

Komercyjne

Polska magazynowa

Magazyny 7R

Mamy już 17,6 mln mkw. powierzchni przemysłowo - logistycznych. Jeszcze pięć lat temu polski rynek magazynowy był o połowę mniejszy - wynika z raportu CBRE.

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA