fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

ag

Komercyjne

Wielki magazyn Hopi w Mszczonowie

Niemal 34 tys. mkw. powierzchni magazynowo – biurowej firma wynajmuje w parku P3 Mszczonów. Nowy budynek będzie pełnił funkcję centralnego magazynu i głównej siedziby Hopi w...

Komercyjne

LS Logistics zostaje w Nadarzynie

Oferująca usługi logistyczne firma przedłuża umowę na wynajem ponad 12,5 tys. mkw. powierzchni w Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Działa tam od czterech lat.

Komercyjne

BioBazar wraca do Fabryki Norblina

Obchodzący 10-lecie działalności BioBazar powróci do zrewitalizowanej Fabryki Norblina w drugiej połowie roku. Ekotarg zajmie jedną z zabytkowych, pofabrycznych hal o...

Mieszkaniowe

PHN wybuduje osiedle we Włochach

Polski Holding Nieruchomości rozpoczyna kolejną inwestycję mieszkaniową w Warszawie. Osiedle powstanie przy ul. Instalatorów we Włochach. Budowa rozpocznie się w tym miesiącu.

Budowa i remont

SGI wraca do Łodzi

Deweloper rozpoczyna budowę IV etapu osiedla Sokołówka. W ośmiopiętrowym budynku znajdą się 63 mieszkania. Mają być gotowe w połowie 2023 roku.

Komercyjne

Ograniczyć ślad węglowy

Brama Miasta w Łodzi

Zmniejszenie zużycia energii i negatywnego wpływu na środowisko, niższe koszty zarządzania budynkiem – m.in. takie korzyści ma przynieść projekt BMSCare spółki biurowej Skanska...

Wynajem

Katowice: Mieszkanie za remont

Program pozwala wynająć lokal od miasta w dobrej cenie w zamian za przeprowadzenie remontu. Tym razem ratusz oferuje mieszkania od 17 do niemal 80 mkw.

Komercyjne

Moda wchodzi do Panattoni

Niemal 16 tys. mkw. w Panattoni Park Poznań IV wynajmuje Arvato Supply Chain Solutions. Obsłuży e-commerce znanych marek modowych.

Komercyjne

Varso Tower: Trwa montaż iglicy

230-metrowy budynek w centrum Warszawy stał się oficjalnie najwyższym w Polsce pod względem wysokości mierzonej do dachu. Na szczycie Varso Tower trwa montaż iglicy.

Mieszkaniowe

Do łask wracają grunty i domy

Śmiało można powiedzieć, że rok 2020 był najciekawszym i najbardziej nieprzewidywalnym rokiem od 33 lat na rynku nieruchomości nie tylko w Polsce, ale i na świecie – ocenia...

Komercyjne

Action w Pruszkowie

Sieć dyskontów niespożywczych otwiera sklep w centrum handlowym Atut Pruszków przy ul. Solidarności 1.

Budowa i remont

Czynszówki w zapaści

Tradycyjnie słabe statystyki dotyczące budownictwa czynszowego są w tym roku dramatycznie złe - mówi Marek Wielgo, ekspert portalu GetHome.pl.

Komercyjne

Biura: Rekordy na koniec roku

Czwarty kwartał na rynku biur będzie rekordowy. Do 21 grudnia zanotowano już 1580 nowych umów najmu. To 42 proc. wszystkich zarejestrowanych w tym roku – podaje platforma REDD.

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA