fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

ag

Komercyjne

Magazyn dla Media Expert

Firma Terg, właściciel elektromarketów Media Expert, wynajęła 1,8 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowo-socjalnej w kompleksie Prologis Park Poznań III.

Wynajem

Pokój na kwarantannie

Sun & Snow, spółka zarządzająca wynajmem niemal 2 tys. apartamentów, wprowadza specjalne procedury bezpieczeństwa. Lokale po wyjeździe gości są dezynfekowane i poddawane...

Mieszkaniowe

E-umowa z deweloperem

Marvipol Development proponuje klientom podpisywanie umów rezerwacyjnych bez wychodzenia z domu. Firma rozpoczyna współpracę z platformą Autenti.

Mieszkaniowe

Wirus zainfekuje mieszkania?

Liczba nowych ogłoszeń na portach nieruchomości spada. Ceny wywoławcze na razie się nie zmieniają. Ale sprzedający są bardziej skłonni do negocjacji.

Komercyjne

Półmilionowy Poznań

Business Garden Poznań

O 85,7 tys. mkw. biur powiększył się w ubiegłym roku poznański rynek. W sumie Poznań ma już 564,8 tys. mkw. powierzchni biurowej - podaje firma doradcza Cushman & Wakefield.

Komercyjne

CBRE w partnerstwie z Forbis Group

Brain Embassy – biuro coworkingowe w Warszawie

Międzynarodowa firma doradcza CBRE nawiązała partnerstwo strategiczne z Forbis Group, polską firmą projektowo-wykonawczą, zajmującą się aranżacją przestrzeni komercyjnych.

Komercyjne

Dajcie nam niedziele!

O sytuacji branży handlowej, w którą uderzył koronawirus, mówi Yoram Reshef, wiceprezes warszawskiego centrum handlowego Blue City.

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA