fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Katarzyna Kucharczyk

Absolwentka SGH, pisze o rynku kapitałowym

Wiadomości

E-dzienniki nie wytrzymały

Środa była pierwszym dniem obowiązkowej nauki zdalnej, którą minister edukacji narodowej wprowadził specjalnym rozporządzeniem. Nie obyło się bez problemów.

Handel

Komputronik ma nóż na gardle

Fiskus żąda od handlowej firmy 60 mln zł. Jej zarząd decyzję nazywa szokującą. Spółka musi uciec pod parasol ochronny sanacji.

CYFROWA.RP.PL

Utrata danych może być dramatem

Każda firma powinna zabezpieczyć się przed ryzykiem nieodwracalnej utraty danych, ważnych plików i e-maili. W biznesie to właśnie dane stają się obecnie najcenniejszym...

Giełda

Giełdowe rekiny są coraz większe

Sprawdziliśmy, jakimi majątkami mogą się pochwalić najwięksi inwestorzy na naszej giełdzie. Liderem niezmiennie jest Zygmunt Solorz. Ktoś może zagrozić jego pozycji?

Giełda

Mała giełda radzi sobie świetnie

Nieprawdą jest, że na GPW zarobić się nie da. Wprawdzie WIG w ostatnich kilkunastu miesiącach radzi sobie słabo, ale w tle mamy imponujący rajd na rynku alternatywnym.

Komentarze

Internetowa bitwa o klientów

„Trend is your friend" – brzmi powiedzenie inwestorów. Odnosi się nie tylko do giełdy, ale i można je rozumieć szerzej, o czym przekonało się już wielu przedsiębiorców, którzy...

Biznes

Herbert Wirth w nadzorze XTPL

Wieloletni prezes KGHM został powołany do rady nadzorczej technologicznej spółki. Będzie ją wspierał w rozwoju na rynkach azjatyckich.

Giełda

WIG20 z grudniowym rekordem

Indeksy na europejskich giełdach zakończyły piątek wzrostami. WIG20 przebił poziom 2150 pkt. Niestety, przy wyjątkowo niskich obrotach.

Giełda

Fala wezwań szybko nie opadnie

Niskie wyceny, możliwość pozyskania taniego finansowania i restrykcyjne regulacje giełdowe – to nakręca karuzelę z przejęciami na GPW. Swoje dokłada też rząd, łącząc duże koncerny.

Giełda

Sto spółek wartych giełdy

Rynek ofert pierwotnych przeżywa trudne chwile, ale na załamywanie rąk zdecydowanie za wcześnie. Wiele wskazuje, że nowy rok będzie lepszy od obecnego.

Orzeł innowacji

Jak odpowiedzieć na wyzwania

Nie ma jednej recepty na sukces młodego przedsiębiorstwa. Ale na pewno warto już na samym początku zadbać o profesjonalne ramy przedsięwzięcia. Najgorsza jest strategia typu...

Biznes

Boomu na rynku fuzji nie będzie

Liczba i przeciętna wartość transakcji w najbliższych kilkunastu miesiącach raczej się nie zmieni. Hamulcem są wysokie oczekiwania cenowe sprzedających.

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA