Nauka

Ruszamy na zakupy

Asus
Internet to rynek klienta. Sklepy są nie dalej niż kilka kliknięć myszą. Lub stuknięć palcem w ekran — o ile korzystamy z tabletu
Transakcje za pomocą smartfona lub tabletu są jeszcze łatwiejsze niż przez komputer. Do tego możemy zrobić to przy kawie albo nawet w sklepie – porównując od razu ceny tego samego towaru u konkurencji oraz w serwisach aukcyjnych.

Allegro Android, iOS, Windows Phone

Aplikacja największego serwisu aukcyjnego w naszym kraju jest dostępna dla najważniejszych platform mobilnych. Ten program jest jednak przeznaczony dla kupujących – pozwala na skanowanie kodów kreskowych na produktach i wyszukiwanie ich w ofertach. Listonic Android, iOS, Windows Phone Na pierwszy rzut oka prosta lista zakupów, coś w rodzaju karteczki, którą żona wręcza mężowi, gdy wysyła go do sklepu. Ale ma też dodatkowe funkcje – promocje z hipermarketów czy układanie listów według alejek w sklepie.

Nokaut Skaner Android, iOS

Prosty skaner kodów kreskowych pozwala błyskawicznie porównać ceny w tradycyjnych sklepach z tymi w sklepach internetowych. Do tego aplikacja oferuje usługi geolokalizacyjne

Groupon Android, iOS, Windows Phone

Ogromną popularność zakupów grupowych widać również w aplikacjach na urządzenia mobilne. Groupon pozwala upolować najlepsze okazje, a co najważniejsze, pozwala realizować zakupione kupony bez ich drukowania.

Asus Taichi pokazany na wystawie IFA

Gdy zamkniemy pokrywę tego ultrabooka z systemem Windows 8 ukaże się drugi ekran dotykowy. Można wtedy gadżetu używać jak tabletu.

Prestigio MultiPad PMP3170 Pro – 399 zł

W   klasycznej obudowie zamknięto 7-calowy wyświetlacz 800 na 480 punktów, 4 GB pamięci RAM i kamerę do wideorozmów.
Źródło: Rzeczpospolita

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL