fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Wojciech Wybranowski: Figurski i Wojewódzki zachowali się typowo dla swojej grupy

W Sieci Opinii
"Wojewódzki broniąc swojego chamstwa twierdził, że zachował się w sposób typowy dla grupy Polaków. Teraz już wiadomo - której" - pisze dziennikarz "Rzeczpospolitej"
Wojciech Wybranowski w serwisie Facebook zauważa:
Wojewódzkiego i Figurskiego w obronę wzięli Stasiński, Lis i pewien infantylny koleś z tefałenu niejaki Kużniar. A "Gazeta Wyborcza" ogłosiła "Wszyscy jesteśmy Wojewódzkimi i Figurskimi". Naprawdę mnie ten coming out cieszy. Bo Wojewódzki broniąc swojego chamstwa twierdził, że zachował się w sposób typowy dla grupy Polaków. Teraz już wiadomo - której.
Wywiązała się dyskusja:
Anna Streżyńska: Lubię takie sformułowania. Niedawno jeden z marszałków województw na wielkiej gali stwierdził, że "wszyscy mieliśmy dziadków w Wermachcie". W ten sposób mniejszość zaczyna rządzić większością i twierdzić, że jest normą.
Renata Sikora z kolei uznała, że:
Nic nie przebije żony Figurskiego, niejakiej Odety, ktora przyznała, że bywa gwałcona przez męża
Anna Streżyńska ?@ Renata Sikora: Jeśli wierzyć Gowinowi, niedługo gwałt będzie ścigany z urzędu, więc nie wiem, czy nie należy tego potraktować jako doniesienia o przestępstwie.
Renata Sikora: Zdecydowanie. Ale wtedy pani Odeta powie, że to była satyra na mężów gwałcących swoje żony, typowych Polaków zapewne. Tych samych, co kopią swoje psy i gwałcą Ukrainki. A kto nie zrozumiał, ten pisior i moher.
Co spointował Marcin Kornaga:
Dobry komentarz do tej przekraczającej wszystko głupoty.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA