fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Cezary Grabarczyk: Za opóźnienia na A2 odpowiadają PiS i powódź

W Sieci Opinii
Cezary Grabarczyk bezstresowo podchodzi do przygotowań do EURO 2012. Tym razem za totalny chaos odpowiadają powódź i rząd Jarosława Kaczyńskiego

To powodzie spowodowały opóźnienia na budowie niektórych odcinków dróg, a poprzedni rząd źle oszacował koszty inwestycji - oświadczył w Sejmie minister infrastruktury. Zdaniem ministra opóźnienia spowodowane przez powodzie wyniosły do 4 miesięcy, ale udało się je ograniczyć. Cezary Grabarczyk podkreślił, że rząd nigdy nie mówił, że nie pojawią się problemy w związku z budową dróg na Euro. Oskarżył też swoich poprzedników z PiS o złe przygotowanie programu budowy dróg i niedoszacowanie jego kosztu. Zaznaczył, że po dokładnym przeliczeniu kosztów, co - jak podkreślił, trwało sporo czasu, okazało się, że wartość programu była wyższa o 100 miliardów, niż sądził poprzedni rząd.

Cezary Grabarczyk nie odkrył Ameryki. My wiedzieliśmy, że to niemożliwe, by tak kompetentny minister mógł coś zawalić. Zapewne oprócz PiS i powodzi, za opóźnienia przy budowie autostrad odpowiadają gnomy, strzygi oraz złe demony. Ile jeszcze czasu potrzeba, by minister Grabarczyk jak prawdziwy mężczyzna wziął odpowiedzialność za to, co robi? Chyba znamy odpowiedź, dlaczego premier wciąż trzyma go w rządzie. Na tle Grabarczyka każdy wyjdzie na fachowca. Kwiaty dla tego pana.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA