fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Grzegorz Napieralski: Aleksander Kwaśniewski zaangażował się w kampanię

W Sieci Opinii
Aleksander Kwaśniewski oficjalnie nie popiera SLD, wspiera za to konkretnych kandydatów. Ta deklaracja musiała zaboleć Grzegorza Napieralskiego, jednak teraz robi dobrą minę do złej gry
Lider SLD mówi:
Aleksander Kwaśniewski zaangażował się w kampanię SLD nawet ponad oczekiwania. Jego zabieg i późniejsza rehabilitacja nie popsują Sojuszowi szyków w kampanii.
I odwraca kota ogonem:
Czego jeszcze wymagać od Aleksandra Kwaśniewskiego? Pojawia się wśród naszych kandydatów i kandydatek, będąc w danym województwie wspiera całe listy, pojawia się na naszych konwencjach.
Jeżeli w trakcie jego aktywności - także kampanijnej - zdarzają się dni, które musi poświęcić na pracę za granicą czy też zadbać o swoje zdrowie, ma do tego absolutnie prawo. Zaangażowanie Aleksandra Kwaśniewskiego jest nad wyraz aktywne, i powiem szczerze, że takiego się nie spodziewałem.
Naprawdę, nic nam nie miesza szyków, staramy się budować kampanię przede wszystkim w oparciu o nasz program i o realne obietnice
Cóż mógł Napieralski powiedzieć? Za chwilę wybory, a poparcie spada. Trzeba zacisnąć zęby i przyjmować każde poparcie, które może uchronić od totalnej katastrofy.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA