fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Marek Siwiec: W Platformie portki pełne strachu

W Sieci Opinii
Europoseł Marek Siwiec na swoim blogu w salonie24.pl komentuje kampanię wyborczą i z niecierpliwością czeka na jej zakończenie
Siwiec skomentował spotkanie SLD w Wielkopolsce:
Wczoraj w Kaliszu, na konwencji podsumowującej wielkopolską kampanię SLD, zebrało się kilkuset działaczy i kandydatów. Przemówił Grzegorz Napieralski, przez telefon pozdrowił nas z łoża boleści Aleksander Kwaśniewski. Generalnie świat tego spotkania różni się radykalnie od wizerunku telewizyjnego mojej partii. Możliwości są dwie: albo sondaże kłamią, albo moja formacja w którymś momencie rozminęła się z fragmentem rzeczywistości. Według europosła Donald Tusk jest zdenerwowany i popełnia błędy.
A w Platformie portki pełne strachu! Kampania negatywna, którą właśnie uruchomiono, jest bronią obosieczną. Chyba premierowi puściły nerwy, w odróżnieniu do prezesa, który doszedł do takiej wprawy w odpowiedziach na trudne pytania, że wszystkie stare wpadki PiS-u opisuje językiem wyważonej, godnej i perspektywicznej polityki. Siwiec chyba dobrze ocenił nastroje, jakie panują teraz w Platformie Obywatelskiej. Sondaże mogą spędzać sen z powiek sztabowcom PO, ale jesteśmy przekonani, że te cztery dni jakoś wytrzymają.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA