fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

PO znowu straszy "Psychozą i Spiskiem", a "Gazeta Wyborcza" się cieszy

W Sieci Opinii
Grunt to "polityka miłości" w wykonaniu PO. Najlepszym jej przykładem jest cykl "spotów" ośmieszających poradnik wyborczy "Solidarnych 2010"
Fragmenty Poradnika jako pierwsza opisała ''Gazeta Stołeczna''. To zbiór kuriozalnych rad dla osób będących mężami zaufania. Wśród nich taka: ''Podczas pracy w komisji bądź wyczulony na wszelkie próby odciągania męża zaufania od jego obowiązków. Czasami służą temu nawet tak sympatyczne gesty innych członków komisji, jak propozycja poczęstunku.'' - pisze "GW" i dodaje, publikując owe "spoty". -  Teraz z poradnika skorzystała Platforma. Oznaczony jako ''materiał sfinansowany ze środków KW Platforma Obywatelska'' czytają w odcinkach znani aktorzy: Marian Kociniak (m. in. ''Jak rozpętałem II wojnę światową'' i Anna Czartoryska (m. in. ''Ojciec Mateusz'', ''Miłość nad rozlewiskiem'').
Co najważniejsze: Na końcu materiału pojawia się logo PiS. A pod nim rozwinięcie skrótu PiS: Psychoza i Spisek
Gromkie brawa dla dziennikarzy "GW", Mariana Kociniaka i Anny Czartoryskiej - za odwagę. Przypomnijmy, że to Kociniak niedawno zapowiedział, że tym, którzy nie są za PO, da "w d...". Brawo.  
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA