fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej wkrótce w TVP1

TVP
23 stycznia o godzinie 20.25 Jedynka zaprosi widzów do udziału w Wielkim Teście Wiedzy Ekonomicznej.
We Wrocławiu z Przemysławem Babiarzem spotkają się uczestnicy - znawcy ekonomii, a w warszawskim studiu z Pauliną Chylewską i Piotrem Kraśką test będą rozwiązywać tradycyjnie: aktorzy, sportowcy, dziennikarze i politycy.
Wśród zaproszonych do warszawskiego studia gości znajdą się m.in.: Renata Dancewicz, Ilona Łepkowska, Krzysztof Cugowski z żoną, Czesław Lang, Arkadiusz Mularczyk, Sławomir Neumann, Emilian Kamiński, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marzena Słupkowska, Agata Konarska, Karolina Dobrowolska, Danuta Dobrzyńska i Danuta Holecka. W programie wystąpi Kabaret Ani Mru Mru, a zespół Audiofeels zaśpiewa premierowo przebój Pink Floydów – piosenkę „Money". Nie zabraknie materiałów, w których w sposób bardzo przystępny wytłumaczymy zdawałoby się zawiłe kwestie ekonomiczne.
Regulamin testu
wielkitestwiedzyekonomicznej.tvp.pl
We Wrocławiu swoją wiedzę sprawdzą i powalczą o nagrodę 30 000 zł wszyscy chętni, którzy zarejestrują się w dniu konkursu lub za pośrednictwem Internetu. Aby wziąć udział w teście należy zgłosić się do Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej w Hali Stulecia we Wrocławiu. Rejestracja uczestników rozpocznie się w poniedziałek 23 stycznia br., o godz. 11.00 i potrwa do godz. 18.00. Rejestracji internetowej można dokonać na stronie  wtwe-rejestracja.pl od 10 do 20 stycznia br.
Test będzie składał się z 24 pytań podzielonych na cztery serie. Do każdego pytania podane zostaną cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jedna będzie prawidłowa. Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej to widowisko publicystyczne, którego celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu ekonomii.
Emisja: 23 stycznia (poniedziałek), godz.20.25, TVP1
Patroni medialni: Rzeczpospolita, Interia.pl, RMF
Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego
Źródło: TVP
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA