fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Wiecha przy Czereśniowej

W Starym Mieście koło Konina przy ul. Czereśniowej odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na centrum handlowo-usługowym Ferio. Otwarcie planowane jest na kwiecień 2008 roku.W ramach projektu powstaną dwa budynki: centrum handlowo-usługowe o powierzchni ponad 14 tys. mkw. oraz market budowlany Castorama o powierzchni 9 tys. mkw.
W galerii Ferio Konin znajdzie się ponad 50 sklepów i punktów usługowych. Już ponad 70 procent powierzchni handlowej zostało wynajęte. – Ferio Konin to już czwarte centrum handlowo-usługowe sieci Ferio. Tym razem nie będzie się znajdowało w obrębie miasta, tylko na jego przedmieściach. Będzie nieco odmienne od pozostałych, bo poza galerią handlowo-usługową znajdować się tam będzie również market budowlany, a w późniejszym czasie planowane jest powstanie kolejnego, trzeciego budynku handlowego. Zachowany zostanie jednak usługowy charakter centrum, tak aby wszystkim klientom umożliwić zrobienie zakupów, załatwienie codziennych spraw i spędzenie wolnego czasu pod jednym dachem – mówi Maciej Krenek, członek zarządu RE project development.
Generalnym wykonawcą Ferio Konin jest spółka AST Polska. Autorami projektu są dwa biura architektoniczne: A.R.T. Group sp. z o.o. oraz Biuro Projektów Diament, inwestorem jest zaś Evolution Epsilon – spółka celowa należąca do RE project development. Koszt inwestycji wyniesie ok. 40 mln euro.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA