fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

Program stażowy Citi Banku

Masz głowę pełną pomysłów? Wykorzystaj to! Pracuj nad innowacjami w Citi!
Projekt innowacyjny polega na opracowaniu przez 3-osobowe grupy studentów nieszablonowych, nowatorskich rozwiązań realnych zagadnień biznesowych z dziedziny Bankowości Korporacyjnej i Detalicznej, Operacji oraz Technologii. Program trwa 6,5 miesiąca. Zespoły  studentów współpracują nad każdym zagadnieniem przez miesiąc, a następnie prezentują swoje wyniki przed specjalistami z danego obszaru pracującymi w Grupie Citi.
Wygrana przypada zespołowi, który zdobędzie największą liczbę punktów za każdą z prezentacji . Zwycięskie pomysły mają szanse na wdrożenie w Citi.

Dlaczego warto wziąć udział?

Projekt Innowacyjny pozwala na sprawdzenie siebie w realnych zadaniach, przygotowanych przez wykwalifikowanych pracowników banku. Udział w projekcie jest szansą dla wielu ambitnych studentów, którzy pragną  zdobyć swoje pierwsze zawodowe doświadczenie, a w przyszłości rozpocząć długookresową współpracę z bankiem. Zaletą programu jest rozwój  umiejętności miękkich oraz nawiązanie często pierwszych relacji biznesowych. Ciekawostką Projektu Innowacyjnego jest to, że można zdobyć praktykę zawodową, pracując... we własnym domu.

Kto może wziąć udział?

Projekt Innowacyjny skierowany jest do studentów, którzy ukończyli drugi rok studiów i starszych lat niezależnie od kierunku studiów. Poszukiwane są zgrane 3-osobowe zespoły, zainteresowane innowacją w biznesie i wyróżniające się kreatywnym myśleniem.

Jak się zgłosić?

Rekrutacja do Projektu Innowacyjnego składa się z dwóch etapów. Pierwszy rusza już 19 października i trwa do 17 listopada. Należy stworzyć zespół trzyosobowy i zgłosić się do przedstawicieli Citi podczas spotkania na poniższych uczelniach: 19 października – Szkoła Główna Handlowa – Aula Spadochronowa 20 października – Uniwersytet Warszawski – Wydział Zarządzania 26 października – Politechnika Łódzka – Centrum Kształcenia Międzynarodowego 27 października - Uniwersytet Łódzki - Wydział Zarządzania 17 listopada - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie - Wydział Nauk Ekonomicznych Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu będą miały okazję uczestniczyć w Assessment Center. Jednocześnie odbędą się warsztaty, prowadzone przez specjalistów z Banku: 19 X dla studentów SGH (Gmach Główny): •         Innowacje, czyli jak to się robi w Banku? (9:30-11:30) •         Mobilny bank jutra. Grywalizacja, kody 2D, a może poszerzona rzeczywistość? Przyjdź i dowiedz się, jak telefon komórkowy może zmienić Twoją przyszłość (12:00-14:00) 20 X dla studentów UW (Wydział Zarządzania): •         Zarządzanie Projektami (08:30-10:00) •         Mobilny bank jutra. Grywalizacja, kody 2D, a może poszerzona rzeczywistość? Przyjdź i dowiedz się, jak telefon komórkowy może zmienić Twoją przyszłość (10:15-11:45) 26 X dla studentów PŁ (Centrum Kształcenia Międzynarodowego): Bank mobilny - Bankiem przyszłości? - w godzinach 9:00 - 11:00 27 X dla studentów UŁ (na Wydziale Zarządzania): Innowacje, czyli jak to się robi w Banku - w godzinach 10:00 - 12:00 Bank mobilny - Bankiem przyszłości? - w godzinach 12:30 - 14:30 17 listopada dla studentów UWM (tematyka i godziny w trakcie potwierdzania) Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem student@citi.com (wpisz w tytule maila Zgłoszenie na warsztat SGH/UW/UŁ/PŁ/UWM, a w treści maila: imię i nazwisko, tytuł warsztatu, rok i kierunek studiów). Ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Więcej informacji: www.citihandlowy.pl/innowacje
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA