fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozmaitości

Tiscover.com po polsku, jedna noc gratis

ROL
Znany portal miłośników nart z całej Europy, Tiscover.com, jest już dostępny w polskiej wersji językowej. Za zarezerwowanie do końca października pobytu w Alpach funduje dodatkowy nocleg
Tiscover.com jest źródłem wielu cennych informacji. W serwisie, oprócz 25 tys. miejsc noclegowych w Alpach, można znaleźć także informacje o ponad  2 tys. miejscowości i regionów w Alpach oraz ponad 800 najbardziej popularnych ośrodkach narciarskich w Austrii, Niemczech, we Włoszech i Szwajcarii.
Rezerwacja odbywa się online albo telefonicznie i jest bezpłatna. Tiscover.com oferuje również bezpłatne ubezpieczenie od rezygnacji z urlopu, które przysługuje każdemu niezależnie od ceny rezerwacji czy kategorii noclegu. Do tej pory polscy narciarze korzystali z Tiscover.com posiłkując się niemiecką lub angielską wersją strony. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich Klientów, właściciel portalu udostępnił polską wersję językową serwisu. - Zanim ktoś podejmie decyzję o wyjeździe, zbiera zwykle jak najwięcej informacji o wybranym miejscu. A oczywiście najłatwiej szuka się tego typu materiałów w ojczystym języku - wyjaśnia dyrektor Tiscover Matthias Grundböck. - Specjalnie dla turystów z Polski przygotowaliśmy prezent powitalny w postaci kuponu na nocleg o wartości 25 euro - dodaje.
Kupon można zrealizować rezerwując do końca października poprzez portal pobyt w Alpach. Kod kuponu: 1251P501XG. Polska wersja językowa portalu jest kolejną po niemieckiej, angielskiej, włoskiej, holenderskiej, węgierskiej i czeskiej. - Szacuje się, że trzy, cztery miliony Polaków jeżdżą na nartach. Taki serwis jak Tiscover jest więc potrzebny. Tym bardziej, że jest bardzo czytelny, przejrzysty - ocenia redaktor magazynu dla narciarzy "Ski" Małgorzata Gwiazdowska. Firma Tiscover z siedzibą w Innsbrucku została założona w 1991 roku i od tamtego czasu stworzyła najważniejszy elektroniczny system informacji turystycznej w Austrii. W 1995 roku udostępniono TIS@WEB - jedną z pierwszych na świecie stron internetowych z ofertami wyjazdów. Dzisiaj Tiscover GmbH to część Hotel Reservation Serice Robert Ragge GmbH z siedzibą w Kolonii.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA