fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Komorowski: Sukces Polski jest zasługą wszystkich

Prezydent Bronisław Komorowski
Fotorzepa, Tom Tomasz Jodłowski
Byłoby rzeczą głupią, gdyby ktoś stwierdził, że Polska jest rajem na ziemi. Nie jest, ale wiele z obietnic zostało zrealizowanych - powiedział Monice Olejnik w TVN24 prezydent Bronisław Komorowski
- Choć mamy jeszcze wiele spraw do rozwiązania, to co zrobiliśmy do tej pory jest powodem do domy wszystkich ekip rządzących przez 20 lat - dodał Komorowski.
- Myślę, że to jest taka ulubiona zabawa, żeby w okresie kampanii wyborczej pytać o obietnice - powiedział pytany przez Monikę Olejnik w "Kropce nad "i" o niespełnione obietnice wyborcze. - Ale na tle innych obiecujących dokonania rządu PO są niemałe. Te cztery lata to były dla Polski lata wielkich wyzwań i trudności - mam na myśli kryzys, powodzie i inne zjawiska. Na tle tych wyzwań nasz kraj wypada bardzo dobrze - dodał, mówiąc, że ten sukces jest zasługą wszystkich rządów. - Wcześniejsze ekipy rządzące uzbroiły Polskę w odpowiednie instrumenty działania. - Mamy oczywiście wiele spraw do rozwiązania, ale to, co zrobiliśmy, jest powodem do dumy - zaznaczył Komorowski.
Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA