fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2011

Okręg nr 26, Gdynia, Platforma Obywatelska, lista nr 7

Nr na liście,   Nazwisko,   Imiona,   Zawód,   Płeć,   Miejsce zamieszkania,  Partia
1   Biernacki   Marek   prawnik   M   Gdynia   członek partii Platforma Obywatelska RP
2   Aziewicz   Tadeusz   ekonomista   M   Gdynia   członek partii Platforma Obywatelska RP
3   Kłosin   Krystyna Maria   ekonomista   K   Rumia   członek partii Platforma Obywatelska RP
4   Plocke   Kazimierz Florian   inżynier rolnik   M   Kłanino   członek partii Platforma Obywatelska RP
5   Hoppe   Teresa Jadwiga   inżynier ogrodnik   K   Gdynia   nie należy do partii politycznej
6   Konwiński   Zbigniew Marek   menadżer   M   Słupsk   członek partii Platforma Obywatelska RP
7   Lamczyk   Stanisław Józef   politolog   M   Somonino   członek partii Platforma Obywatelska RP
8   Budnik   Jerzy Feliks   administratywista   M   Wejherowo   członek partii Platforma Obywatelska RP
9   Zajączkowska   Alicja Zenobia   nauczyciel   K   Lębork   członek partii Platforma Obywatelska RP
10   Lisowska   Bożenna   inżynier budownictwa   K   Człuchów   członek partii Platforma Obywatelska RP
11   Leik   Adam Zygmunt   urzędnik   M   Bytów   członek partii Platforma Obywatelska RP
12   Mikulska   Nathalie Nina   student   K   Gdynia   członek partii Platforma Obywatelska RP
13   Redzimski   Leszek Andrzej   socjolog   M   Chojnice   członek partii Platforma Obywatelska RP
14   Kardaś   Jadwiga   kierowca   K   Grabno   członek partii Platforma Obywatelska RP
15   Grzeszczuk   Halina   inżynier budownictwa   K   Reda   członek partii Platforma Obywatelska RP
16   Szczepański   Marek   prawnik   M   Chojnice   członek partii Platforma Obywatelska RP
17   Nowak   Adam   inżynier leśnik   M   Cewice   członek partii Platforma Obywatelska RP
18   Kamińska   Joanna Katarzyna   pedagog resocjalizacji   K   Żukowo   członek partii Platforma Obywatelska RP
19   Piaskowska   Hanna Anna   przedsiębiorca   K   Kościerska Huta   nie należy do partii politycznej
20   Zabrocki   Dariusz Robert   kurator sądowy   M   Pasieka   członek partii Platforma Obywatelska RP
21   Kaźmierski   Mirosław   ekonomista   M   Siemianice   członek partii Platforma Obywatelska RP
22   Holc   Anna Elżbieta   spedytor   K   Banino   nie należy do partii politycznej
23   Aftanasiuk-Biedrzycka   Alicja Barbara   przedsiębiorca   K   Jastrzębia Góra   członek partii Platforma Obywatelska RP
24   Kalinowska   Jolanta Maria   zarządca nieruchomości   K   Gdynia   członek partii   Socjaldemokracja Polska
25   Daduń   Mirosława Janina   ekonomista   K   Gdynia   członek partii Platforma Obywatelska RP
26   Kreft   Janusz   starszy maszynista   M   Strzebielino Osiedle   członek partii Platforma Obywatelska RP
27   Singer   Elżbieta   ekonomista   K   Brusy   członek partii Platforma Obywatelska RP
28   Szumełda   Radomir   przedsiębiorca   M   Sopot   członek partii Platforma Obywatelska RP
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA