fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2011

Okręg nr 24, Białystok, Prawo i Sprawiedliwość, lista nr 1

Nr na liście,   Nazwisko,   Imiona,   Zawód,   Płeć,   Miejsce zamieszkania,  Partia
1   Jurgiel   Krzysztof   inżynier geodeta   M   Białystok   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2   Zieliński   Jarosław   nauczyciel   M   Suwałki   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3   Piontkowski   Dariusz   nauczyciel   M   Białystok   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4   Kamiński   Mariusz   prawnik   M   Białystok   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5   Bogucki   Jacek   inżynier mechanik   M   Siennica-Lipusy   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6   Chmiel   Patrycja Maria   politolog   K   Białystok   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7   Kołakowski   Lech Antoni   przedsiębiorca   M   Łomża   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8   Gwiazdowski   Kazimierz   rolnik   M   Mścichy   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9   Czepe   Roman   pracownik administracji   M   Łapy   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10   Jaworowski   Krzysztof   pracownik administracji samorządowej   M   Kadłubówka   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11   Żeszko   Maria   pedagog   K   Białystok   nie należy do partii politycznej
12   Bobel   Marek   pracownik administracji   M   Czartajew   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13   Bieniusiewicz   Jadwiga   technolog żywności   K   Sokółka   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14   Dembowski   Zbigniew   rolnik   M   Mociesze   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15   Kucharewicz   Grzegorz   aptekarz   M   Białystok   nie należy do partii politycznej
16   Fidrych   Lucyna   nauczyciel   K   Sejny   nie należy do partii politycznej
17   Rykaczewski   Stanisław   inżynier budownictwa   M   Zambrów   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18   Łoskot-Cywińska   Maria Małgorzata   artysta - plastyk   K   Przerośl   nie należy do partii politycznej
19   Kleczkowski   Marcin   pracownik administracji   M   Augustów   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20   Nienałtowska   Bożena   nauczyciel   K   Kleosin   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21   Jaroszewicz-Łojewska   Mirosława Anna   zootechnik   K   Białystok   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22   Boguska   Krystyna   rolnik   K   Jarnuty   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23   Jabłoński   Antoni   nauczyciel   M   Suwałki   nie należy do partii politycznej
24   Skórski   Grzegorz   technik weterynarii   M   Nowy Dwór   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
25   Gromadzka   Lucyna   nauczyciel   K   Kolno   nie należy do partii politycznej
26   Siwek   Rafał Franciszek   automatyk robotyk   M   Hajnówka   nie należy do partii politycznej
27   Laprus   Elżbieta   nauczyciel   K   Białowieża   nie należy do partii politycznej
28   Tołwiński   Krzysztof   leśnik   M   Jasienówka   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA