fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Moja Emerytura

O nas

MojaEmerytura.rp.pl jest częścią wydawnictwa Gremi Media Sp. z o.o., właściciela m.in. dziennika "Rzeczpospolita", "Gazety Giełdy Parkiet".
Celem serwisu jest informacja, a przede wszystkim edukacja na temat systemu emerytalnego oraz oszczędzania na przyszłość. Portal ma budować zaufanie do nowego systemu, który wystartował w 1999 r., oraz tworzących go instytucji. A także dostarczać niezbędnych informacji na temat produktów długookresowego oszczędzania i oferujących je firm, zmian demograficznych, wpływu systemu emerytalnego na finanse państwa, otoczenia regulacyjnego czy systemów obowiązujących w innych krajach. Serwis prowadzony jest przez specjalistów, dziennikarzy zajmujących się tą tematyką od wielu lat. Jesteśmy również otwarci na publikację ciekawych tekstów i opinii przedstawicieli branży. Chcemy promować ekspertów, przedstawiać rzetelne poradniki, opracowania i analizy.
Serwis MojaEmerytura.rp.pl ściśle współpracuje z gazetowymi wydawnictwami Gremi Media Sp. z o.o., portalem rp.pl, www.ekonomia24.pl oraz parkiet.com. Zachęcamy do współpracy z MojaEmerytura.rp.pl mojaemerytura@rp.pl
Źródło: mojaemerytura.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA