fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Linie lotnicze i lotniska

Łotwa - kupujesz pamiątkę, zbierasz punkty BalticMiles

Materiały Promocyjne
Centrum Informacji Turystycznej w Rydze przystąpiło do programu lojalnościowego BalticMiles. Członkowie programu mogą uzyskać trzy punkty BalticMiles za każdy 1 łat (6 zł) wydany na pamiątkę
BalticMiles jest pierwszym, skupiającym wielu partnerów, w tym kraje, organizacje rządowe i firmy prywatne, programem lojalnościowym w krajach bałtyckich.
W programie BalticMiles punkty można zdobywać poprzez zakup biletów lotniczych, usług hotelowych, usług spa, wypożyczanie samochodów, zakup biletów do kina, perfum i kosmetyków, biżuteri i zegarków, toreb, walizek, zabawek dla dzieci, w sumie - ponad 2700 rodzajów towarów i usług oferowanych przez partnerów programu (www.balticmiles.lv).
Centrum Riga TIC oferuje bardzo bogaty wybór pamiątek z Rygi – od pocztówek, przez podkładki pod napoje, wyroby ze skóry i lnu, magnesy, termosy, kubki termiczne, kufle, szaliki, czapki, kapelusze, rękawiczki, skarpetki, dywaniki, fartuchy i inne przedmioty codziennego użytku.
Polacy coraz częściej podróżują na Łotwę - w pierwszej połowie roku przyjechało ich 16 769, o 36 proc. niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Za cel podróży Rygę wybrało 78 proc., czyli 13 tys. gości z Polski, którzy nocowali w hotelach i innych bazach turystycznych.
Bezpośrednie loty do Rygi dostępne są z Warszawy i Gdańska liniami LOT i airBaltic (narodowy przewoźnik).
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA