fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Słodko, modnie dla 30+

Materiały Promocyjne
Rewia, pióra, brokat, klubowi wokaliści i niespodzianki. – To będzie impreza roku – mówi o dwudniowych urodzinach swojego klubu Dominika Łącka z Platinium
Podczas weekendowych imprez przewija się przez nasz klub nawet 2 tysiące ludzi. Jest teraz w modzie, by pokazać się i bawić u nas – dodaje Łącka. Klub, który reprezentuje, ma powierzchnię 1000 mkw. w kamienicy w sercu Warszawy. Są tam trzy sale taneczne i jedna dla VIP-ów.
– Udało nam się w ciągu roku działalności stworzyć miejsce niebędące muzeum, w którym goście pod krawatem podpierają ściany. Do nas przychodzą słynni, modni ludzie. A jednocześnie średnia wieku 30+ jest utrzymana – mówi Łącka.
Urodzinowa impreza w Platinium organizowana będzie na słodko, bo sponsorem jest jedna z firm produkujących słodycze. Będą też niecodzienne drinki. To dla ciała. Dla ducha zaś – rewia Rising Stars Revue, której tancerki wystąpią w karnawałowych strojach, oraz wokaliści klubowi: Alexandra Prince i Michael Watford. Watford zaśpiewa w sobotę, gdy zagrają dla niego DJ Ron Caroll i występujący w Piekarni DJ Glasse. Michael Watford jest, wraz z didżejem Jamie Lewisem, autorem wielkiego hitu house „It’s Over”.
Robert Rybarczyk
Platinium, ul. Fredry 6. Piątek, sobota (26, 27.10), godz. 22.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA