fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Tłumaczenia bez PCC

Czy zlecenia tłumaczeń tekstów podlegają ustawie o PCC?
[b] Nie.[/b] Ustawa o podatku od czynności cywilnoprawnych wymienia wszystkie czynności opodatkowane w art. 1. Są tam m.in. umowy sprzedaży rzeczy i praw majątkowych, umowy pożyczki, umowy spółki, ale nie ma umów o świadczenie usług. Stąd nie podlegają one PCC.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA