fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Pierwsza placówka Polmedu w stolicy

Pierwsze centrum medyczne jedynej notowanej na warszawskiej giełdzie sieci centrów medycznych od czwartku funkcjonuje w stolicy
Pod szyldem Polmedu działa dziewięć placówek w Gdańsku, Gdyni, Starogardzie Gdańskim i Olsztynie. W swoich placówkach spółka - poprzez sieć podwykonawców - świadczy usługi opieki ambulatoryjnej w zakresie podstawowym i specjalistycznym.
Centrum przy ul. Grzybowskiej 61, w budynku Platinum Towers to jedna z trzech realizowanych przez Polmed warszawskich inwestycji. Do końca roku działalność rozpocznie przychodnia przy ul. Kijowskiej. W III kwartale 2011 r. ukończona ma zostać inwestycja, na którą przeznaczono 3,5 mln zł pozyskanych z emisji akcji.
Do końca roku spółka zamierza ponadto otworzyć przychodnie w Krakowie, Sosnowcu, Katowicach, Poznaniu oraz - kolejną w Gdańsku. Docelowa liczba placówek sieci ma wynieść 26.
Pierwsza zapowiadana od trzech lat emisja należała do udanych. [link=http://www.rp.pl/artykul/552825.html]21 października, pierwszego dnia notowań[/link], kurs praw do akcji Polmedu spółki zwyżkował nawet o 10 proc.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA