fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Dariusz Oleszczuk na czele międzynarodowej kancelarii Salans

ROL
[b]Dariusz Oleszczuk, dotychczasowy Globalny Partner Zarządzający kancelarią Salans, został wybrany na trzecią kadencję. Jest on pierwszym i jedynym Polakiem stojącym na czele międzynarodowej kancelarii prawniczej.[/b]
Oleszczuk koncentruje się na wzmacnianiu pozycji kancelarii Salans, rozwija także międzynarodową sieć kancelarii, poprzez uczestnictwo firmy w projektach transgranicznych, wymagających współpracy pomiędzy poszczególnymi biurami.
Ogłaszając wynik wyborów na stanowisko Globalnego Partnera Zarządzającego, Francois Chateau, Przewodniczący Rady firmy, powiedział: “Dariusz jest partnerem kancelarii Salans od ponad 20 lat i w pełni ucieleśnia wartości naszej firmy: jest Polakiem pracującym we Francji, ma olbrzymie międzynarodowe oraz wielokulturowe doświadczenie i odniósł wielki sukces zawodowy. Cieszę się, że będzie dalej pełnił tę rolę w najbliższych latach, i że będziemy razem pracować nad dalszym rozwojem naszej firmy.”
Dariusz Oleszczuk pełni funkcję Globalnego Partnera Zarządzającego kancelarii Salans od 2005 roku. Od blisko 20 lat jest partnerem w Salans, kiedy to w 1991 roku założył biuro Salans w Warszawie. Obecnie pracuje w Paryżu. Jest radcą prawnym, ma też uprawnienia sędziowskie. Jest także arbitrem Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie oraz członkiem International Bar Association.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA