fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Spotkanie specjalistów u stóp Wawelu

Fotorzepa
Ponad 300 wystawców z 18 krajów, hale ekspozycyjne wypełnione do ostatniego metra stoiskami, na których prezentowana jest oferta ponad 740 producentów z całego świata - to 12. Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów Eurotool
Pomimo stałego wzrostu liczby wystawców i wielkości powierzchni ekspozycji targi Eurotool zachowują swój specjalistyczny charakter, pozostając imprezą kompleksową i zwartą.
Dzięki temu rosnące z roku na rok grono zwiedzających z Polski i krajów ościennych ma możliwość zapoznania się podczas jednodniowego pobytu w Krakowie z najnowocześniejszymi i najciekawszymi składnikami branżowej oferty. A wszystkim, którym jeden targowy dzień na to nie wystarczy, Kraków oferuje wiele możliwości relaksu, miłego i ciekawego spędzenia wieczoru tak, aby nazajutrz ze świeżymi siłami przystąpić do targowych rozmów.
Czekają na państwa wystawcy 12. Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów Eurotool, czeka Wawel z patronującym targowemu konkursowi Smokiem, czeka Rynek Główny, zaułki Kazimierza... Tu warto przyjechać!
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA