fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jak zarządzać wydatkami

Oferty banków i towarzystw ubezpieczeniowych

Lokata z dzienną kapitalizacją odsetek w Toyota Banku, obniżone oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING Banku Śląskim, zniżki na OC i AC w Warcie - zobacz nowe produkty finansowe
[srodtytul]Z dzienną kapitalizacją[/srodtytul]
Toyota Bank proponuje lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek. Odsetki naliczane są progresywnie; im dłużej klient oszczędza, tym jego lokata jest wyżej oprocentowana. Średnia stawka nominalna wynosi 4,25 proc. dla okresu sześciomiesięcznego i 4,5 proc. dla 12-miesięcznego. Minimalna wielkość lokaty to 10 tys. zł (może być wielokrotność tej kwoty).
[srodtytul]Niższe odsetki[/srodtytul]
ING Bank Śląski obniżył oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Od 2 listopada będzie wynosić od 3 do 3,25 proc. w skali roku (w zależności od salda).
[srodtytul]Zniżki na OC i AC[/srodtytul]
W Warcie każdy kierowca, który ukończył 30 lat, ma polisę OC co najmniej od trzech lat (u dowolnego ubezpieczyciela) i przez ten czas nie spowodował żadnego wypadku, otrzyma, 60 proc. zniżkę za bezszkodowość. Taką samą zniżkę dostanie w AC, jeśli w ostatnim roku nie korzystał z odszkodowania z tej polisy.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA