fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Deweloperzy kończą warszawskie osiedla

Przybywa gotowych inwestycji w stolicy
>> Dwa spośród 47 wszystkich mieszkań pozostało w ofercie BBI Development NFI SA, która to spółka wybudowała Dom na Dolnej na warszawskim Mokotowie. Jak usłyszeliśmy w biurze sprzedaży tego dewelopara, umowy na ostatnie – 35- i 102-metrowe – lokale powinny być lada moment podpisane. Jeden metr kwadratowy mieszkań, które są jeszcze w sprzedaży, deweloper wycenił na 9 (za większy lokal) i 9,9 tys. zł (za mniejszy). Cena miejsca postojowego w tej inwestycji, w zależności od położenia na platformie, to 29,5 i 39,5 tys. zł. – Budynek jest gotowy, mamy już pozwolenie na użytkowanie – mówi przedstawiciel inwestora.
>> Przed planowanym terminem, w lipcu br. jeden z budynków na osiedlu Skorosze, jakie powstaje w Ursusie przy ul. Skoroszewskiej, oddało z kolei Przedsiębiorstwo Budowlane Jaz-Bud. Wcześniej, w czerwcu, ukończony został pierwszy budynek w tej inwestycji, w którym mieszkania zostały już wyprzedane.
– W drugim budynku mamy zaś do sprzedania ostatnie pięć lokali – usłyszeliśmy w biurze sprzedaży tego dewelopera. Na klientów czekają mieszkania o powierzchni 55 i 72 mkw. Za mkw. tych mniejszych trzeba zapłacić 6,75 tys. zł, większych – 6 tys. zł. Nie ma już miejsc w hali garażowej. Zostały bezpłatne parkingi na zewnątrz. Jaz-Bud ma w sprzedaży także kolejne etapy tego osiedla, które są w trakcie budowy.
>> W listopadzie br. zostanie z kolei oddany kompleks trzech budynków na osiedlu Zen Garden II przy ul. Szeligowskiej na Bemowie, które ma w sprzedaży spółka Prestige. W tym projekcie znalazły się 64 mieszkania. Na klientów czekają lokale o powierzchni od 46 do 81 mkw. Metr mieszkania w tej inwestycji kosztuje od 7,2 do 8 tys. zł. Miejsce w garażu – 25 tys. zł.
>> Na przełomie grudnia br. i stycznia 2011 r. będzie oddawany projekt Indigo House, jaki przy ul. Kukiełki na Ochocie realizuje spółka o tej samej nazwie. Mieszkania są zaś sprzedawane za pośrednictwem agencji nieruchomości redNet 24. W jednym budynku znalazły się cztery apartamenty. Do kupienia są lokale 100 i 170 mkw. Cena mkw. to 15 tys. zł. Jest w nią już wliczony parking .
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA