fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Mistrzowie współczesnych mediów

Rzeczpospolita
Debiutancka, w Polsce już złota płyta „Happiness” duetu The Hurts zachwyci fanów melancholijnych przebojów - pisze Jacek Cieślak
Producenci od dawna poszukiwali nowej gwiazdy syntezatorowego popu, który kontynuuje tradycje new romantic z początku lat 80.
[wyimek][link=http://empik.rp.pl/happiness-hurts,prod58280029,muzyka-p]Zobacz ba Empik.rp.pl[/link][/wyimek]
Najchętniej znaleźliby kogoś na miarę talentów Pet Shop Boys. Brytyjski duet Hurts złożony z wokalisty Theo Hutchcrafta i grającego na instrumentach klawiszowych Adama Andersona – w największym stopniu spełnia powyższe warunki.
Wydawcy dołożyli wszelkich starań, żeby wypromować duet zgodnie z kanonami dzisiejszego piaru . Do pierwszego przeboju „Wonderful Life” nakręcono amatorski teledysk, co fani YouTube przyjęli ze zrozumiałym entuzjazmem. Później remiksu piosenki dokonał Arthur Baker.
Kiedy zespół znalazł się na liście największych muzycznych nadziei BBC, skorzystał z tego inny, komercyjny nadawca Sky1 i wykorzystał fragment „Illuminated” w reklamie swoich najlepszych programów nadawanych w paśmie HD.
Zainteresowanie albumem pobudzano również nowymi cyfrowymi instrumentami. Dla grupy wyprodukowano inter-aktywny audiobook czytany przez znaną aktorkę Annę Friel. Można go posłuchać dzięki Spotify, logując się z użyciem hasła „a5m4”.
Hurts zaszczyciła swoim udziałem w nagraniu płyty sama Kylie Minogue – zaśpiewała w podniosłym „Devotion”.
Przebojowy album cieszy się dużym powodzeniem także w Polsce. Debiutował na wysokim, drugim miejscu listy Olis, w czym dopomógł z pewnością występ w „Tańcu z gwiazdami”.
[ramka]Hurts
[b]Happiness[/b]
[i]Sony Music Polska 2010[/i][/ramka]
[ramka]ZAMÓW TERAZ!
cena: 42 złote
Wyślij SMS o treści hurts2k1na numer 70500 (koszt SMS 0,61 zł z VAT)Płatność przy odbiorze.Szczegóły usługi na [link=http://www.one-step.pl]www.one-step.pl[/link][/ramka]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA