fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jak zarządzać wydatkami

Nowości w ofertach banków

Fundusz z lokatą w ING Banku Śląskim, kredyty hipoteczne w euro w Lukas Banku - zobacz nowe produkty bankowe
[srodtytul]Fundusz z lokatą[/srodtytul]
ING Bank Śląski zaproponował pakiet Fundusz z Lokatą 3M. Jest to połączenie złotowej lokaty trzymiesięcznej o stałym oprocentowaniu 5 proc. w skali roku z inwestycją w jeden z subfunduszy ING Parasol FIO.
Część depozytowa i inwestycja w fundusz powinny stanowić po połowie wpłacanych przez klienta środków. Do wyboru są subfundusze: Ochrony Kapitału 90, Stabilnego Wzrostu, Zrównoważony, Akcji, Selektywny. Pakiet jest przeznaczony dla tych, którzy mają Otwarte Konto Oszczędnościowe w złotych.
Minimalny wkład to 10 tys. zł (5 tys. zł do funduszu i 5 tys. na lokatę). Górna wysokość inwestycji nie jest ograniczona. Okres trwania całej umowy wynosi 12 miesięcy, z tym że lokata bankowa wygasa po trzech miesiącach. Jednocześnie z oferty banku został wycofany Fundusz z Lokatą 6M.
[srodtytul]Hipoteczny w euro[/srodtytul]
Lukas Bank uzupełnił ofertę o kredyty hipoteczne w euro. Mogą je zaciągać klienci o dochodach powyżej 5 tys. zł miesięcznie (osoba samotna) lub 7 tys. zł (rodzina). Bank wymaga wkładu własnego w wysokości 20 proc.
Kredytem można sfinansować zakup mieszkania lub domu jednorodzinnego na rynku pierwotnym albo wtórnym. Pieniądze można też przeznaczyć na remont i wykończenie tej nieruchomości, ewentualnie na spłatę innego kredytu zaciągniętego na cele mieszkaniowe. Okres spłaty wynosi maksymalnie 25 lat.
Masz pytanie, wyślij e-mail do autorki: [mail=a.ogonowska@rp.pl]a.ogonowska@rp.pl[/mail]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA