Muzyka

DJ Falcona i DJ Pole

Kamieniołomy, Cafe Kulturalna | DJ Falcon, Pole
Materiały Promocyjne
Dwóch uznanych didżejów reprezentujących różne obszary elektroniki tanecznej zmiksuje muzykę podczas weekendu z festiwalem Warsaw Music Week.
Dzięki grze Stéphanea Quźmea (DJ Falcona) posłuchamy muzyki rozrywkowej i tanecznej, która – za sprawą takich hitów jak „So Much Love to Give” i „Together” – władała na światowych parkietach przez lata.
[wyimek][link=http://blog.rp.pl/zkulturanaty/2010/09/03/z-kultura-na-ty/]Poleć swoje wydarzenie kulturalne[/link][/wyimek] To będzie w piątek w Kamieniołomach. A w sobotę w Cafe Kulturalna Stefan Betke, czyli DJ Pole z Düesseldorfu. Na jego występ czekają koledzy z branży jak Maceo Wyro. W wywiadzie dla „Życia Warszawy” tak mówi o Pole: „Pierwszy raz widziałem go w Nowym Jorku. Był to energetyczny, gorący groove. Warto wybrać się w sobotę do Kulturalnej”.
Dlaczego? Bo eksperymentuje z elektroniką. Penetruje te obszary muzyki, które wymagają od odbiorcy wysiłku. Już samo to, jaki pseudonim przybrał, zdradza, co miksuje. Otóż Pole wzięło się stąd, że Stefan znalazł popsuty filtr Waldorf 4-Pole. W wyniku uszkodzeń wydawał on nieprzewidywalne dźwięki. Ta nowa, ambitna elektronika została ochrzczona jako „click”. [i]Falcon, Kamieniołomy, ul. Krakowskie Przedmieście 13, wstęp wolny, piątek (24.09), godz. 22; Pole, Cafe Kulturalna, PKiN, pl. Defilad 1, bilety: 25 zł, sobota (25.09), godz. 22[/i]
Źródło: Rzeczpospolita

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL