fbTrack

Nowe technologie

Internetowa telewizja ipla w domu

Ofertę ipla można obejrzeć – bez telewizora – za darmo na ekranie komputera
Fotorzepa, Szymon Laszewski Szymon Laszewski
Internetowa telewizja ipla na ekranie domowego telewizora. Tę funkcję oferuje Panasonic w odbiornikach wyposażonych w platformę Viera Cast
To nowość. Dotychczas z telewizji ipla mogli korzystać użytkownicy komputerów i niektórych telefonów komórkowych (Apple iPhone oraz z systemem Google Android). Oglądanie wideo na życzenie na dużym ekranie w salonie wymaga podłączenia telewizora do Internetu.
Obecnie ipla oferują Polsat i TV 4 (oraz kanały tematyczne Polsatu). To oznacza, że niezależnie od ramówki telewizyjnej będziemy mogli obejrzeć m.in. seriale „Włatcy móch” czy „Hotel 52”. Są też fragmenty z Polsatu Sport i Sport Extra oraz programy rozrywkowe. Do dyspozycji widza będzie 10 tys. plików wideo z 5 tys. godzin programów. Wszystko to za darmo. Jest to pierwszy uruchomiony w Polsce tak innowacyjny projekt. Będzie dostępny dla nowych użytkowników telewizorów Panasonic Viera i dla tych, którzy zdecydowali się na zakup telewizorów Panasonic w latach poprzednich. Najtańszy obecnie dostępny telewizor w ofercie firmy, który może korzystać z polskiego wideo na żądanie, kosztuje ok. 3,5 tys. złotych. Podobnie jak inni producenci nowoczesnych odbiorników Panasonic oferuje także dostęp do popularnego serwisu wideo YouTube. Od niedawna można przez telewizory tej firmy korzystać również z internetowych wideopołączeń w sieci Skype – wymaga to jednak dokupienia przystawki z kamerą.
Ofertę ipla można obejrzeć – bez telewizora – za darmo na ekranie komputera. System działa na wszystkich popularnych systemach operacyjnych: [link=http://www.ipla.pl]www.ipla.pl[/link].
Źródło: Rzeczpospolita

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL